Акрилова декоративна штукатурка

Декоративні штукатурки на синтетичній основі набувають все більшої популярності. А якщо говорити про продукцію компанії Ferrara Group, то на вітчизняному ринку вона лідирує. І не тому, що реалізується за доступними цінами, а тому, що має масу незаперечних переваг.

Переваги акрилових штукатурок виробництва  Ferrara Group

При обробці стін усередині приміщень важлива, перш за все, безпека матеріалів. Акрилові штукатурки від Ferrara Group у цьому плані не мають собі рівних, тому що не містять у складі ні алкідфенолетоксилатів (APEO), ні будь-яких інших шкідливих для здоров'я елементів.

Крім того, вони:

  • дозволяють домагатися максимально близького до бажаного відтінку, оскільки колоруються в різні кольори;
  • легко наносяться, оскільки мають комфортну для роботи консистенцію і чудово зчіплюються зі стіновими поверхнями;
  • довго зберігають презентабельний вигляд, оскільки не розтріскуються, не лущаться, не вицвітають під дією прямих сонячних променів.

У нашому магазині акрилові штукатурки для внутрішнього оздоблення стін представлені двома брендами - Ferrara Paint і Simpletone, які однаково заслуговують на вашу увагу. Каталог дозволяє зробити вибір як за ефектом, так і фасуванням. Також у нас можна підібрати додаткові засоби, що підвищують практичність, зносостійкість та декоративність акрилових штукатурок.

Виникли питання щодо товару, оформлення замовлення, його оплати чи доставки? Телефонуйте у будь-який із робочих днів. Відповімо, проконсультуємо, допоможемо!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)