Матова декоративна штукатурка

Декоративні штукатурки з ефектом матовості

У житлових приміщеннях, офісах, кабінетах різних установ стіни робляться, як правило, матовими. Зумовлена ​​ця тенденція тим, що поверхні подібного роду заспокоюють, поглинають надлишки світла та блиску, дарують відчуття тепла та затишку. Також вони є чудовим фоном для меблів та декору, допомагають у розстановці акцентів та виділенні об'єктів особливої ​​значущості. А досягається ефект матовості шляхом оздоблення стін відповідною декоративною штукатуркою. Що робити, якщо ремонт уже завершено? У такому разі скористайтеся акриловою фарбою SimpleFon торгової марки Simpletone: витрати часу, праці та грошей мінімальні, а ефект той самий!

Засіб один — результатів багато

У нашому магазині вибір декоративних штукатурок з ефектом матовості невеликий, але тільки на перший погляд. Справа в тому, що кожен з представлених на даній сторінці продуктів виготовлений на основі вапна та доповнений натуральною мармуровою крихтою. Така база за рахунок використання при нанесенні різних технік дозволяє виконувати покриття, що візуально нагадують бетон, камінь, травертин або інший матеріал із слабо або сильно вираженою текстурою.

передбачає безліч варіантів, оскільки вапняні декоративні штукатурки Ferrara Paint добре тонуються. Колорується, до речі, і акрилова фарба SimpleFon. Тому, якщо хочете зробити внутрішні стіни квартири, будинку чи закладу матовими, звертайтеся: кошти знайдуться під будь-який стиль та на будь-який смак!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)