Вапняна декоративна штукатурка

Декоративні штукатурки: вапняні

Вапні штукатурки виробництва Ferrara Group, що випускаються під брендом Ferrara Paint, - це оздоблювальні суміші , які виготовляються на основі вапна та натуральної мармурової крихти. Базові інгредієнти, добавки та штукатурні склади загалом повністю відповідають міжнародним стандартам, а тому вирізняються високою ефективністю, екологічністю, безпекою для здоров'я. Практичність, зручність у застосуванні та у догляді теж на висоті. Тому, якщо для декоративного оздоблення стін у квартирі, офісі або комерційному закладі купіть вапняну штукатурку Ferrara Paint, залишитеся задоволені!

Плюс вапняної штукатурки, на який варто звернути особливу увагу

Вапняні штукатурки Ferrara Paint вважаються універсальними, оскільки ними можна виконувати декоративне оздоблення стін практично з будь-яких матеріалів - бетону, каменю, дерева. Але привабливіше те, що з допомогою кожного з представлених у цій колекції товарів можна досягати різних ефектів. Яким чином?

По-перше, шляхом колорування, тобто введення до складу відповідного для інтер'єру пігменту. По-друге, використанням у процесі нанесення певних технік та інструментів, наприклад, накидання кельмою, намазування щіткою, розтягування за допомогою одного або двох шпателів. По-третє, декоруванням сирого шару із застосуванням штампу або трафарету.

Для збереження досягнутого результату поверхні, оброблені вапняною штукатуркою Ferrara Paint, покриваються захисними засобами Finitura Protettivo. В результаті оздоблення виходить і красивим, і довговічним!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)