Художній паркет

Художній паркет – елемент розкоші у вашому будинку

При плануванні майбутнього інтер'єру велика увага приділяється підлозі. Підлогове покриття має бути довговічним, практичним та красивим. Незважаючи на те, що вибір матеріалів для підлоги просто величезний, завжди цінувалося натуральне оздоблення. Це може бути дерево, камінь, кераміка.

Одним із давніх оздоблювальних матеріалів для підлоги є паркет. Це покриття для підлоги, що складається з невеликих дерев'яних дощечок. Їх роблять із натурального дерева (дуба, бука, тиса, клена, ясена, мербау, червоного дерева). Паркет буває штучний, щитовий, набірний. Штучний паркет – найпоширеніший. Він укладається на підлозі у вигляді візерунків: ялинки, квадрата, колодязя та інших. Однією з найрозкішніших прикрас для підлоги є художній паркет. Це штучний паркет із цінних порід дерева, покладений на підлозі у вигляді складних малюнків із використанням декорів. При правильному догляді та своєчасній реставрації такий паркет може бути століттями.

Різновиди художнього паркету

Художній паркет раніше виготовлявся повністю вручну. Майстри компанії Arkwood взяли за основу старовинні технології, але дещо вдосконалили та автоматизували цей процес. Варто відзначити, що укладання такого покриття потребує особливих умінь та навичок, тому оплачується досить високо. Художнім паркетом найчастіше прикрашають вітальні, спальні, бібліотеки. Він виглядає вишукано, дорого, розкішно. Існують такі різновиди художнього паркету, ціни на який залежать від складності виконання:

  • модульний (на квадратному щиті викладаються симетричні орнаменти);
  • розетка - круглий або овальний елемент, який є центральним декором композиції для підлоги (використовується квітковий, геометричний, символічний орнамент);
  • графье – паркетини з вирізаним малюнком різної тематики, поглиблення можуть заповнюватися контрастними матеріалами;
  • мозаїчний паркет – це модулі квадратної форми з цінних порід дерева з малюнком, які укладаються у складний візерунок на індивідуальне замовлення.

Художній паркет має стати центральною прикрасою приміщення, його родзинкою. Він вимагає дбайливого ставлення та спеціального догляду.

Переваги художнього паркету

У цього розкішного виду підлогового покриття є безліч переваг:

  • він екологічний;
  • безпечний, антистатичний, не слизький, не виділяє шкідливі речовини);
  • має відмінну тепло- та звукоізоляцію;
  • тривалий термін експлуатації.

Хоча, звичайно, першою та головною перевагою є художня цінність подібного підлогового декору. На сьогоднішній день існує не так багато фахівців, які вміють виготовляти та укладати такий вид паркету. Компанія Arkwood – одна з найкращих.

В інтернет-магазині Arkwood можна замовити та купити всі різновиди художнього паркету (граф'є, розетки, мозаїчний та модульний паркет) власного виробництва за розумною ціною. На сайті також представлений широкий вибір різноманітних підлогових покриттів та матеріалів для їх укладання.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 322 (всього 10 сторінок)