Художній паркет Граф'є

Паркет Граф'є - вишуканість у кожній деталі

Паркет вважається одним із найкрасивіших видів підлогового покриття. Він складається з невеликих дощечок, виготовлених за особливою технологією із міцних порід дерева, що дуже цінується. З таких елементів викладаються різні візерунки: ялинка, квадрат, зірка, колодязь, версаль. Декор та оздоблення з натуральних матеріалів ніколи не виходять із моди, вони доречні у будь-якому інтер'єрі.

Одним із найкрасивіших видів оздоблення для підлогового покриття є паркет Граф'є. Його особливість - у вирізаному на поверхні малюнку, де заглиблення заповнюються різними матеріалами.

Технологія виготовлення паркету

Граф'є - старовинний спосіб художнього оформлення паркету, що є гравіруванням на поверхні паркетин у вигляді малюнка (в основному це рослинний або геометричний орнамент). У кожній дощечці вирізався вручну візерунок. Потім у поглиблення наносилися контрастні компоненти: чорна смола, пил, бурштин, перламутр, вставки з чорного дерева, срібло. Зразок такої розкішної статі можна побачити, наприклад, в Ермітажі, а також у палацах та інших старовинних будинках.

    У наш час техніка Граф'є зазнала деяких змін. Нанесення візерунків відбувається більш технологічним способом, проте це трудомісткий і копіткий процес. Одним із небагатьох виробників такого художнього паркету є компанія Arkwood. Ми виготовляємо дерев'яні оздоблені плитки з таким декором:

  • рослинний орнамент (квіти, стеблинки, листя);
  • геометричний орнамент;
  • ієрогліфи, метелики та інше.

Розміри паркетин – 280х280 мм та 280х250 мм. Це шліфовані дощечки без покриття з нанесеним малюнком, які монтуються за допомогою приклеювання. За допомогою розкішного паркету Граф'є прикрашають центр вітальні чи просторої бібліотеки, зонують простір великих приміщень. Малюнки та візерунки, розроблені дизайнерами, дозволяють вписати такий декор для підлоги в будь-який інтер'єр, створити в будинку затишну атмосферу, висловити витончений смак господарів будинку.

Підлоги від Arkwood - найкращі покриття власного виробництва.

Компанія Arkwood має власне виробництво підлогових покриттів.

До асортименту продукції входять:

  • паркетна дошка;
  • масивна дошка;
  • терасна дошка;
  • паркет;
  • художній паркет.

     Особливо варто виділити художній паркет власного виробництва. Він виготовляється за допомогою унікальних технологій із міцних та красивих сортів деревини. Фахівці Arkwood створюють мозаїчний, модульний паркет, графіє, розетки. Вибір візерунків регулярно поповнюється з урахуванням потреб споживачів.

    Купити паркет Граф'є можна в інтернет-магазині Arkwood (Україна, Київ) за розумною вартістю. На сайті також є величезний вибір різноманітних покриттів для підлоги від перевірених виробників, матеріали для укладання підлог.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)