Модульний паркет

Модулі на підлозі - естетика в будинку

Серед безлічі підлогових покриттів паркет - вічна класика. Зокрема сьогодні дуже популярний модульний паркет. Він є об'ємними листами фанери з наклеєними ділянками шпону деревини цінних порід. Зазвичай вони продаються вже із зовнішнім шаром лаку або олії, що дозволяє не втрачати первинний зовнішній вигляд у процесі експлуатації.

Таке підлогове покриття чудово виглядає у великих за площею приміщеннях з високими стелями. Це можуть бути як концертні зали будинків культури, музичних шкіл, так і великі кімнати в будинках та квартирах. Чому вибирають модульний паркет?

Дерев'яні модулі на підлозі - зручне та сучасне дизайнерське покриття. До того ж, воно не вимагає специфічного догляду, при цьому міцне та довговічне. Розглянемо докладніше причини, що дозволяють віднести це покриття до функціонального:

  • Продається досить великими готовими ділянками, тому укладається швидко.
  • Можливе самостійне укладання, оскільки зіставлення малюнка та нескладний характер кріплень не вимагають спеціальної підготовки.
  • Вже має покриття лаком, воском або маслом, що дозволяє зберегти первісний вигляд щойно покладеного паркету надовго.
  • Відтінковий характер підлоги надає верхній шар деревини цінних порід.
  • Для очищення достатньо провести легке вологе прибирання.
  • Ударостійкість і теплопровідність дозволяють укладати модулі без побоювань навіть у дитячих кімнатах.

Салон "ArkWood": найкраще поєднання ціни та якості

Широкий спектр модульного паркету представлений в інтернет-магазині "ArkWood" (Україна, Київ). На сайті також можна знайти всі супутні та витратні матеріали, необхідні для укладання підлогових покриттів. Крім широкого асортименту, салон надає послуги з підготовки підлоги та безпосередньо укладання паркету.

Купити модульний паркет в інтернет-магазині "ArkWood" (Україна, Київ) не складає труднощів. Ви можете вибрати відповідний варіант самостійно на сайті або, зателефонувавши за вказаними вгорі сторінки телефонами, отримати консультацію спеціаліста, щоб остаточно визначитися з вибором. Ціна модульного паркету залежить від багатьох особливостей: виду деревини, товщини пластини, складності малюнка, виду покриття.

Компанія пропонує доставку придбаного товару протягом 2-3 днів після підтвердження замовлення. Доставка можлива у заздалегідь обумовлений, зручний для Вас час, за розцінками, що залежать від ваги паркету та місця Вашого проживання.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 28 із 28 (всього 1 сторінок)