Мозаїчний паркет

Мозаїчний паркет – зробіть свій будинок унікальним

Будівництво нового будинку чи ремонт вже наявного житла — справа клопітка і витратна. Зате результат змушує забути про всі труднощі під час виконання робіт, адже ви отримуєте комфортний власний куточок, який відображає ваш характер та зберігає сімейний затишок. Одним із останніх етапів ремонтно-будівельних робіт є оформлення підлоги. Ті, хто цінує свій затишок і бажають показати оточуючим неординарність свого будинку, вибирають для покриття мозаїчний паркет.

Це один із найдорожчих видів декоративного оформлення підлоги, але результат коштує витрачених грошей. За допомогою окремих елементів паркету різних відтінків можна викласти будь-який малюнок або сюжетну лінію. Як модулі для мозаїки використовують багатошарові планки зі шпону або фанери, верхня частина виготовляється з цінних порід дерев і захищається спеціальним папером, який потрібно прибрати після встановлення паркету.

Особливості мозаїчного паркету

Виробники випускають кілька видів набірного паркету, вони відрізняються за способом кріплення між модулями та до основи:

  • на тверду рейку - цей метод передбачає наявність пазів на двох стикаються сторонах модулів, на їх протилежних сторонах є гребені, кріплення елементів виконують за допомогою цвяхів;
  • на м'яку рейку - у цьому випадку пази мають усі сторони модулів, місця їх стиків додатково скріплюють за допомогою рейок методом клепки, цей спосіб найпопулярніший;
  • косим пазом - всі елементи паркету також виготовляються з пазами з усіх боків, вони розташовані під кутом, це дозволяє посилювати кріплення набірного паркету з основою;
  • за допомогою фальця - по контуру модулів розташовуються косі прямокутні вирубки, елементи з'єднуються розігрітим бітумом або мастикою, такий спосіб найнадійніший.

Для підтримки покриття завжди в чистому та акуратному стані необхідно слідувати рекомендаціям щодо догляду за подібними покриттями, не допускати зайвого перезволоження підлоги та не користуватися агресивними хімічними миючими речовинами.

Де вигідно купити мозаїчний паркет?

Щоб отримати очікуваний результат, слід з відповідальністю підійти до вибору матеріалів, постачальника та бригади працівників. Навіть найякісніше і дороге покриття можуть занапастити непрофесійні дії укладачів. За відгуками споживачів, інтернет-магазин Arkwood має бездоганну репутацію надійного постачальника найкращих будівельних матеріалів для оформлення статі. Крім того, тут вам можуть запропонувати послуги з кваліфікованого укладання мозаїчного паркету будь-якого ступеня складності.

Вартість мозаїчного паркету може коливатися в широкому діапазоні, залежить вона як від породи деревини, так і складності малюнка. На сайті akwood.com.ua можна ознайомитися з асортиментом якісного покриття, а також актуальними цінами.

Мозаїчний паркет

При вході в нову кімнату можна не помітити багато її елементів, але оминути увагою покриття не вийде, оскільки саме на ньому відвідувач і знаходиться. Дерев'яна мозаїка - практично вищий ступінь вишуканості, яку будь-яка обробка здатна надати підлозі.

Мозаїчний паркет є високохудожнім, розкішним орнаментом поєднаних шматочків різнокольорового дерева. Створення такого орнаменту - неповторна, тонка робота, здатна втілити найсміливіші проекти дизайнерів приміщень. Таке підлогове покриття стане найкращою окрасою будинку та свідченням вишуканого смаку господарів.

Гарна підлога - у кожний будинок

Набірний паркет - це квадратні пластини, що складаються із щільної основи та складеного з тонких дерев'яних планок характерного малюнка. Квадрати можуть з'єднуватися між собою декількома видами пазів, що забезпечує більш міцне зчеплення, ніж просто клейова.

До лицьової сторони виробник прикріплює спеціальний папір, який слід зняти після встановлення. Після укладання та зняття паперу таку підлогу потрібно відциклювати та розкрити лаком або маслом, щоб уникнути пошкоджень та для забезпечення більш тривалого терміну служби. Для прибирання мозаїчної статі достатньо дотримуватися нескладних правил щодо ступеня вологості швабри, наявності абразивних засобів для чищення та уникнення складних хімічних складів.

Професіонал паркетного світу – салон "ArkWood"

Салон "ArkWood" – найкраще місце, щоб купити мозаїчний набірний паркет. У магазині представлений широкий спектр орнаментів дерев'яної мозаїки, який дозволить втілити найсміливіші ідеї в облаштуванні будинку. В наявності також Ви знайдете всі допоміжні матеріали, які можуть бути потрібні при укладанні підлогового покриття.

Слід пам'ятати, що мозаїка - це набагато складніший матеріал, ніж ламінат і навіть паркет інших видів. Найважливішу роль терміну експлуатації грає кваліфікація " паркетного " фахівця, який укладає це покриття. Тому інтернет-магазин "ArkWood" поряд з матеріалами пропонує послуги з їхньої професійної установки.

Демократична ціна на якісне укладання мозаїчного паркету допоможе Вам зробити правильний вибір. Вартість самого наборного паркету може коливатися в досить широких межах, оскільки залежить від складності малюнка і виконання, виду і якості порід деревини та багатьох інших особливостей.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 70 (всього 2 сторінок)