Художній паркет розетка

Вся краса в центрі

Під час розробки дизайну приміщення велика увага приділяється зовнішньому вигляду підлоги. Гарний паркет завжди привертає увагу і дозволяє нівелювати деякі ще, можливо, незакінчені моменти (наприклад, відсутність меблів).

Паркетні розетки - це центральні декоративні елементи, зібрані з практично ювелірно вирізаних та підігнаних деталей різноманітної деревини. Ці шматочки прикріплені до твердої основи, покриті лаком, і є завершеною "картиною", готовою служити магнітом для очей. Як правило, їх встановлення є першочерговим щодо основного масиву підлогового покриття.

Зонування приміщень за допомогою паркетних розеток

У більшості випадків паркетна розетка має круглу форму, що дозволяє розташовувати її в центрі кімнати для більшої концентрації уваги на цій художній деталі. Розетки зазвичай мають діаметр не менше 100 см, що визначає співвідношення їх кількості до основного метражу. Однак, якщо Ви – щасливий власник дуже великого житлового приміщення, то є сенс розглянути можливість його зонування за допомогою установки кількох паркетних розеток.

Звичайно ж, при розробці дизайну паркету слід враховувати розташування природного освітлення (вікон) та меблів. Крім круглих форм, існують овальні, прямокутні, ромбоподібні та геометрично нестандартні художні розетки. Їхні комбінації формують вишуканий підлоговий дизайн. Встановлення таких елементів вимагає лише натуральних матеріалів як основне покриття для підлоги.

Салон "ArkWood" - найкращий вибір

В інтернет-магазині "ArkWood" Ви знайдете великий вибір паркетних розеток і зможете з нашою допомогою реалізувати найнеординарніші задуми в дизайні. Зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті, Ви зможете проконсультуватися з фахівцями щодо складових кожного конкретного виду виробів, особливостей зіставлення з іншими видами паркету та догляду за ними.

Не слід забувати, що паркетні розетки - високохудожній, вишуканий виріб, що вимагає дбайливого підходу до укладання. Набагато надійніше довірити цю роботу професіоналам із салону "ArkWood", які мають специфічний досвід, а не намагатися зробити це самостійно без будь-яких гарантій. Також має сенс придбати спеціальні засоби для догляду за подібним видом паркету, які допоможуть йому якомога довше не зазнавати впливу часу.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 196 (всього 6 сторінок)