Паркетна дошка Karelia

Бренд, якому можна довіряти

Серед широкого розмаїття пропозицій підлогових покриттів існують бренди, чия продукція не вимагає реклами. До таких можна зарахувати фінського виробника Karelia. Вже багато років Karelia займається виготовленням дерев'яних покриттів, встигнувши пройти шлях від маленького сімейного бізнесу до величезної компанії з чудовою репутацією по всьому світу. Паркетну дошку цього виробника можна побачити у багатьох знаменитих європейських готелях та ресторанах, що лише доводить високу якість, перевірену часом.

Маючи власну базу сировини (цінні породи деревини), компанія займається виготовленням паркету, паркетних дощок. Крім цього, приділяє велику увагу збереженню природи, розробивши власну програму відновлення лісу. Товарам бренду Karelia довіряють багато дизайнерів світу.

Українські споживачі тепер також можуть доповнити свій інтер'єр оригінальними натуральними підлоговими покриттями, адже купити паркетну дошку Карелія високої якості за доступною ціною пропонує інтернет-магазин Арквуд.

Великий вибір підлогових покриттів на порталі arkwood.com.ua

На сайті онлайн-магазину Арквуд представлений широкий асортимент покриттів для підлоги з дуба, горіха, мербау, ясеню від фінського виробника. Паркетна дошка Карелія має тришарову конструкцію із північної ялини та фактурного дерева. Екологічність використовуваних матеріалів дозволяє укладати покриття у всіх приміщеннях, включаючи спальні та дитячі кімнати. Здійснити монтаж нескладно завдяки замковому з'єднанню ProfiLoc.

На окрему увагу заслуговує дизайнерське оформлення, різноманітність кольорів і фактури. На порталі arkwood.com.ua представлені колекції темних, темних та світлих відтінків. Захисне покриття може бути виконане олією, лаком або олією-воском. Від породи деревини, захисного покриття та обробки залежить вартість паркетної дошки. Під кожним товаром є опис з фото, що допоможе при виборі виробів від надійного виробника.

Як купити паркетну дошку Карелія в ArkWood (Україна, Київ)

Пропонуємо всім жителям України відвідати наш сайт у зручний час та купити паркетну дошку Karelia за доступною ціною. Замовлення приймаються онлайн або по телефону. Менеджери Арквуд нададуть докладну інформацію щодо наявності конкретної товарної позиції у потрібній кількості, оплати та доставки. Також можна проконсультуватися з питань монтажу або користуватися послугами спеціалістів компанії.

ArkWood допоможе з вибором якісного підлогового покриття, яке служитиме довгі роки!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 50 із 173 (всього 4 сторінок)