Ламінат Eurohome

Ламінат EuroHome, виготовлений у Німеччині, гарний вибір підлогового покриття для квартири або офісу. Він має відмінні переваги:

  • Влагостійкість. За рахунок стійкого до набухання основного шару та конструкції замку
  • Система TWIN CLIC. Розроблений компанією замок, що дозволяє впевнено та надійно зібрати окремі планки.
  • Ефект ручного стругання. При створенні верхнього шару ламінату Eurohome фахівці, надихаючись традиціями стародавніх майстрів, досягли гарної та реалістичної поверхні натурального дерева, з легкими нерівностями. Приємна поверхня створює відчуття відшліфованого та потертого в процесі експлуатації масиву дерева з матовим покриттям і водночас відтінюється глянсовими акцентами.
  • MICROSCRATCH PROTECT. Це високоміцний захист ламінату від мікро подряпин, які можуть утворюватися в процесі активної експлуатації.
  • Антибактеріальне покриття А.В.С. Покриття ламінату Eurohome має антибактеріальний захист, який затримує зростання мікробів на підлоговому покритті, тим самим покращуючи санітарно-гігієнічні властивості підлоги та створюючи довкілля для спокійного та здорового життя. Завдяки цьому набагато легше утримувати приміщення в чистоті та уникнути алергічних проявів та хвороб А.В.С
  • ECO FRIENDLY. Творці ламінатів Eurohome ретельно стежать за всім ланцюжком виробництва - від сировини, яка на 95% є деревиною зі спеціальних лісів до кінцевої продукції. Продукція має сертифікацію та за графіком проходить експертизи незалежними спеціалістами, які підтверджують безпеку для споживачів та навколишнього середовища.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)