Масивна дошка

Масивна підлогова дошка - якість на віки

Зараз, поряд з паркетом та ламінатом, як підлогове покриття часто використовується масивна дошка. Вона відрізняється щільною та однорідною структурою, довжина може досягати двох метрів. Завдяки такому розміру по всій довжині покриття зберігається унікальний малюнок натуральної деревини.

Перевага полягає в екологічності матеріалу, адже для виготовлення масивної дошки використовується тільки натуральна деревина. Матеріал відрізняється високою довговічністю, його можна використовувати у приміщеннях, що відрізняються високою прохідністю. Дизайнери вважають за краще використовувати масив дошки на підлогу в приміщеннях з великою площею та високими стелями.

Різновиди масиву дошки

Перед тим як встановлювати якісне натуральне покриття, необхідно вибрати вид деревини. Від цього залежать показники. Найчастіше користуються виробами з:

  • Дуба. Популярність цього матеріалу приносить гарна текстура, надійність. Завдяки синильній кислоті у складі деревини, матеріал не гниє, його не псують комахи. Вигляд у покриття - вишуканий і шляхетний.
  • Горіхиа. Горіх відрізняється крихкістю, його міцність – на середньому рівні. Вирізняється дуже красивою текстурою.
  • Ясеня. Покриття виділяє світлий колір та чітка структура. Деревина відрізняється міцністю та надійністю, не деформується в процесі використання. Важливо дотримуватися правильного режиму сушіння, інакше на поверхні з'являться тріщини.
  • Модрина. Відрізняється високими декоративними та експлуатаційними якостями. Поверхня виходить дуже міцною, водостійкою та вогнестійкою, виглядає дуже презентабельно.
  • Мербау. Екзотична деревина відрізняється твердістю та стійкістю до вологи. Вона підходить для приміщень із підвищеним рівнем вологості. Всі ці породи деревини відрізняються різними відтінками та якостями, важливо підбирати їх правильно.

На що звернути увагу під час вибору масиву дошки на підлогу?

Масив підлоги - придбання, яке служитиме не один десяток років. Щоб таке покриття підлоги служило вірою і правдою, потрібно його правильно вибрати.

Важливо звернути увагу на:

  • породу деревини;
  • щільність матеріалу;
  • розміри;
  • якість захисного шару.

Важливим є і виробник, який добре зарекомендував себе. У такому разі покупець буде впевненим у тому, що набуває якісного масиву дошки для підлоги. У каталозі інтернет-магазину Arkwood представлена ​​масивна дошка від відомих виробників, купити її можна на сайті. Товар доставляється в будь-яке місто України, вартість послуги залежить від габаритів посилки. Всі питання можна поставити за телефоном менеджеру.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 141 (всього 5 сторінок)