Масивна дошка Тік

Масивна дошка з тику – міцна підлога на віки

Раніше у всіх будинках була однакова підлога – з деревини. Зараз при виборі покриття можна легко розгубитися. Існує маса сучасних покриттів, але надійна деревина не здає своїх позицій. Для оформлення приміщення можна вибрати не лише натуральний паркет, та й масивну дошку. При цьому потрібно звернути увагу на породу дерева, вона має бути міцною.

Великою популярністю користується масивна дошка з тику. Така деревина - міцна, відрізняється красивим золотистим відтінком, але її можна тонувати в будь-який колір, що цікавить. Деревина насичена натуральними смолами та оліями, завдяки чому в ній не розмножуються комахи та грибок. Текстура тика – велика, виділяється виражений та чіткий малюнок.

Переваги масивної дошки з тику

Таке підлогове покриття часто вибирають через його чудові характеристики. Тік відрізняється:

  • Вогне- та вологостійкістю. Тик не деформується після зволоження, тому що в ньому у великій кількості містяться олії. Вони є причиною підвищеної вогнестійкості.
  • Стабільністю. Така деревина після сушіння не зменшується обсягом, тому нею часто користуються для оформлення відкритих терас.
  • Помірною щільністю. Щільність деревини – 650 кг/м куб. завдяки такому показнику деревина поступово просушується.
  • Довговічністю та міцністю. Після того, як масивна дошка з тику повністю висушена, вона залишається гнучкою. Навіть якщо тик експлуатується в екстремальних умовах, він прослужить не один десяток років.

Тік не потребує додаткового догляду. Для того, щоб його освіжити, достатньо протерти підлогу вологою ганчіркою. Після нанесення лаку покриття виглядає ідеально, додаткових засобів догляду застосовувати не потрібно.

Що врахувати при виборі масивної дошки з тику?

Підлога – важливий елемент дизайну, завдяки правильному підбору все приміщення буде виглядати завершеним. Масивна дошка з тику застосовується для оформлення і класичних, і сучасних інтер'єрів. Різні відтінки дозволяють підбирати її під колір стін та меблів. Придбати таку продукцію потрібно у спеціалізованих магазинах, де продається оригінальна дошка. Якість товару підтверджується сертифікатами. При покупці слід звернути увагу на:

  • колір;
  • габарити дошки;
  • щільність;
  • пружність;
  • захисне покриття.

У каталозі інтернет-магазину Arkwood можна вибрати оригінальну масивну дошку з тику від провідних світових виробників. Якість товару підтверджується сертифікатами. Оформити замовлення можна на сайті або по телефону, оператор також відповість на всі запитання. Покриття для підлоги доставляється в усі населені пункти країни, достатньо при замовленні вибрати відповідного перевізника. Вартість перевезення залежить від габаритів вантажу.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)