Матеріали для основ

Матеріали для основ

Будь-яке підлогове покриття здатне прослужити довгі роки при одній умові – необхідно виконати попередньо всі необхідні роботи та використовувати лише якісні матеріали. Не завжди спочатку підлога в приміщенні ідеально рівна, тому необхідно до початку укладання ламінату або паркету вирівняти підлогу. Зробити це можна за допомогою сучасного матеріали для основ. Він застосовується виключно для базового шару, але ніяк не підходить як фінішне покриття. За допомогою такого складу можна виправити невеликі перепади по висоті. 

Як вибрати матеріали для основ?

Подібні склади виконуються на основі цементу або гіпсу , які змішуються з наповнювачем або спеціальними добавками. Останні призначені для більш рівномірного розподілу суміші та прискореного її застигання.

Переваги матеріалів для основ:

  • мають невелику вагу;
  • здатні посилити тепло- та звукоізоляцію приміщення;
  • стійкий до передчасного зношування;
  • хороша плинність, тому не доведеться довго возитися для того, щоб розрівняти склад по поверхні;

Матеріали для основ чудово переносять можливі температурні перепади. Також вони мають мінімальний відсоток усадки. Подібні склади представлені в широкому асортименті від різних виробників, тому кожен зможе знайти варіант під свої рамки бюджету. Без таких матеріалів точно не обійтися, якщо потрібно швидко і недорого оновити покриття для підлоги з нерівностями.

Види матеріалів для основи

Вибір відповідного матеріалу для основи необхідно робити орієнтуючись на свої завдання, бюджет та особливості приміщення. Усі склади поділяються на такі види:

  • цементні - більш міцні та мають тривалий термін служби, відрізняються гарною адгезією з основою;
  • ангідридні – виконуються на основі гіпсу, підходять тільки для сухих приміщень, швидко висихають;
  • поліуретанові - мають підвищену еластичність, високу стійкість до мінусової температури, ідеальні для кімнат з великою прохідністю;
  • епоксидні - стійкі до різких перепадів температур, впливу вологи та хімічних компонентів.

Купити матеріали для основ можна в інтернет-магазині "Арквуд", де представлений широкий асортимент такої продукції від перевірених брендів.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)