Паркетна підлога "під ключ"

Дешевий паркет - вигадка чи реальність?

Паркетна підлога - показник якості, стилю, екологічності та смислової завершеності приміщення. Для свого будинку кожна людина зазвичай вибирає за всіма параметрами найкраще доступне на даний момент. Параметри ці не завжди представлені лише ціною.

Звичайно, високої статусності та елітності важко досягти, оптимізувавши ремонт по витратній частині, це вимагатиме величезних вкладень коштів і часу. Але, як правило, хочеться досягти стильного вигляду, комфортних умов для затишного життя у власній квартирі чи будинку, не витрачаючи астрономічних сум, а десь, можливо, й заощадивши.

Зустрічаємося в ArkWood!

Підлоги - це поверхня, яка однією з перших звертає на себе увагу, хоча б через обсяги. Паркет є найкращим підлоговим покриттям на сьогоднішній день, оскільки воно натуральне, стильне, "тепле", затишне та екологічне. При цьому часто - і недешеве.

Проте, інтернет-магазин ArkWood пропонує своїм покупцям деякі види паркетного покриття за вигідними цінами. Паркетна дошка, що знаходиться в цій категорії, не поступається своїми дорожчими аналогами, представлена ​​широкою колірною гамою і має стійке захисне покриття. Особливістю даних паркетних дощок є те, що вони виготовлені в Україні – це забезпечує певне зниження ціни.

Підлога під ключ

Салон ArkWood вже понад 15 років професійно займається не лише продажем підлогових покриттів та витратних матеріалів, але й наданням всього спектра необхідних послуг у сфері облаштування дерев'яних підлог. Наші фахівці зорієнтують Вас за асортиментом і допоможуть вибрати оптимальний варіант із безлічі наявних. Також магазин надає послуги з укладання підлог та подальшого приведення їх до стану "під ключ".

Багаторічний досвід наших паркетних бригад дозволить уникнути ймовірних помилок, властивих самостійним укладачам паркету. Замовивши повний комплекс паркетних робіт, Ви отримуєте якісне покриття для підлоги, а разом з ним - і гарантію на обумовлений заздалегідь термін.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)


Термодуб в ресторане

Паркетная доска Upofloor, приклеивание

Паркет дуб, палубная укладка

Паркет ясень, палубная укладка

Паркет ясень, лакировка на объекте

Паркет ясень, укладка "елочка"

Художественный паркет, дуб

Установка плинтуса

Стык планок плинтуса

Массивная доска Антик (Германия)

Массивная доска Антик (Германия)

Модульный паркет

Паркетная доска дуб, ширина 200мм, 2018г.