Паркет

Паркет на підлогу: який вибрати?

Якщо ви затіяли капітальний ремонт, обов'язково потрібно продумати, яке підлогове покриття буде обрано для кімнати, адже від цього залежить і загальна атмосфера інтер'єру. Зараз ринок пропонує різні варіанти, які відрізняються ціною та характеристиками. Найпопулярніший матеріал - паркет з масиву дерева. Це гарне та недешеве покриття для підлоги, але воно завжди вишукане і повинно довго служити. Купити паркет можна для різних приміщень: житлових та комерційних, з невеликим навантаженням і, навпаки, великою прохідністю.

Види паркету

Ціна паркету багато в чому залежить від його технічних параметрів та матеріалу, з якого він виготовлений. Порода деревини - один з визначальних чинників під час виборів підлогового покриття. Найпопулярніші матеріали:

    дуб - твердий і довговічний матеріал, ідеальний для умов із підвищеною вологістю;

    бук - світлий відтінок, отримав найбільшу популярність для облаштування дитячих кімнат;

    горіх - простий у догляді, надійний ідовговічний, має чудовий зовнішній вигляд.

 

Також під паркет дошки можуть виконувати з вишні, мербау, венге, кемпасу, ясеня. Кожен тип деревини має свої особливості, враховуйте це, перш ніж зробити остаточний вибір. В цілому цей матеріал має тривалий термін служби при правильному монтажі, забезпечує хорошу звукоізоляцію, зберігає тепло навіть взимку, відноситься до екологічних варіантів покриття для підлоги. Широка гама дерев'яного паркету дозволяє підібрати його для будь-якого інтер'єру.

Як правильно вибрати паркет для свого приміщення?  

Вартість паркету, особливо якщо враховувати його довговічність, є дуже доступною. Вам потрібно один раз вибрати підлогове покриття та забути про нього на 20-30 років. За типом розпилу цей матеріал буває радіальним ,тангенціальним та змішаним. Від цього залежить зовнішній вигляд підлоги. Залежно від товщини, паркет має різні розміри, наприклад, найменші вироби мають товщину від 7 мм, а найбільше - до 25 мм.

Світлі тони підлогового покриття здатні візуально збільшити площу кімнати та надати інтер'єру солідний та благородний вигляд. У нашому каталозі зібрані пропозиції від усіх відомих брендів, залишається лише зробити власний вибір. За потреби ви можете замовити послугу монтажу покриття будь-якої складності, при цьому на всі роботи поширюється гарантія. Для оплати доступно кілька способів - готівкою, безготівкою,банківськими картками. Доставка здійснюється у всі міста країни.короткий термін.  


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)