Паркет Дуб

Дубовий паркет – довговічна класика

Покриття для підлоги з натурального матеріалу дуже красиве зовні. Завдяки йому будинок або офіс виглядатимуть більш статусно. На ринку представлений величезний асортимент покриттів, що відрізняються матеріалом виготовлення, структурою, способами обробки.

Одним із найпопулярніших вважається паркет із дуба. Він відрізняється довговічністю, якщо правильно доглядати покриття, воно прослужить більше півстоліття. Матеріал переносить коливання вологості та температури, стабільна структура не піддається деформації. Дубова деревина – щільна та тверда, тому паркет мінімально стирається у процесі експлуатації. Завдяки тому, що дуб добре обробляється, його можна підібрати під будь-який інтер'єр.

Яким буває дубовий паркет?

Дуб застосовується для підлогових покриттів різних типів. У магазинах можна зустріти:

  • Штучний паркет. До складу входять планки, товщина яких становить від 14 до 22 мм. Довжина – не більше 350 мм. Перш ніж монтувати таке покриття, підлога вирівнюється, далі на неї укладається фанера, на яку приклеюється паркет. Для з'єднання планок між собою застосовуються гребені та пази. Через три дні після того, як виконано укладання, покриття шліфується, на нього наноситься захисне покриття.
  • Модульний паркет. Відрізняється плитковою структурою. На кожній панелі є підкладка із фанери та зовнішній шар деревини, товщина якого становить 7 мм. Щоб зробити вигляд покриття свіжішим, його можна шліфувати. У такому паркеті можна чергувати квадрати з дуба та іншої деревини. Плитки з'єднуються за допомогою пазів та шипів.
  • Масивна дошка. Таке покриття виготовляється з цілісних брусків, які розпилюються та висушуються. Перш ніж купити такий паркет з дуба, слід врахувати, що його потрібно покривати водовідштовхувальним маслом-віском або лаком. Масив не тріскається, його можна шліфувати та покривати лаком не один раз.
  • Паркетна дошка. Панелі відрізняються тришаровою структурою: фанера, рейки та дуб товщиною 4-6 мм. Такий паркет можна не тільки тонувати, можна виконати декоративне брошування або тиснення. Дошка відрізняється витривалістю, добре переносить коливання температури, слугує кілька десятків років. При монтажі користуються пазами, шипами та вологостійким клеєм.

Ціна паркету відрізняється, вироби з масиву дуба коштують дорожче.

Що враховувати під час виборів паркету з дуба?

Те, наскільки довговічним буде покриття, залежить від якості. Паркет проходить безліч перевірок, що підтверджується спеціальним сертифікатом. Також потрібно звернути увагу на показники вологості дошки та геометрії. Паркет повинен бути одного кольору, всі планки повинні щільно стиковуватись один з одним.

На сайті arkwood.com.ua можна купити дубовий паркет за прийнятною ціною, з вигідними умовами доставки. Власний транспорт доставляє товар по Києву та Київській області, до інших населених пунктів – обрана клієнтом компанія-перевізник.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)