Паркет Гевея

Паркет Гевея - екзотичне дерево для прикраси інтер'єру

Паркет має багатовікову історію, але, незважаючи на це, не втрачає своєї популярності. В продажі є безліч підлогових покриттів, які мають більш бюджетну вартість, у рази простіше у монтажі (лінолеум, ламінат), але вони не витіснили паркет з ужитку. Таке покриття цінується за його натуральність, довговічність, дорогий зовнішній вигляд.

Паркет - це оздоблення для підлоги, що складається з невеликих дерев'яних дощок, які укладають у вигляді певного орнаменту. Паркетини виготовляють із різних видів дерева: дуб, ясен, бук, клен. Вони відрізняються структурою, щільністю деревини, малюнком. Для нашої місцевості екзотикою є Гевея. Це тропічне дерево, що росте в Південній Америці та Азії. Воно культивується не тільки заради отримання цінного каучуку, а й заради деревини, з якої роблять паркетні та масивні дошки, меблеві гарнітури, елементи декору.

Паркет Brand Wood з деревини гевеї в інтер'єрі

Серед виробників паркету є торгова марка Brand Wood (Індонезія).Індонезія і Малайзія мають сприятливий клімат. Тут зростають унікальні види дерев, продукція з яких цінується у всьому світі: мербау, палісандр, американський горіх, гевея та інші.

Деревина гевеї має ніжний зовнішній вигляд: вона рожево-кремового відтінку з мало помітними коричневими прожилками знизу стовбура. Річні кільця, які яскраво видно в інших сортах деревини, відсутні, що надає паркетній дошці з гевеї родзинку. Колекції паркету Гевея відрізняються такими характеристиками:

фактурою (гладка, зістарена);

відтінками (від світло-жовтого до темно-коричневого);

товщиною та розміром дошки;

фаскою, типом з'єднання.

Для додаткового захисту поверхня паркетних дощок покрита лаком. Така підлога чудово впишеться у різні інтер'єрні стилі: класика, лофт, колоніальний та скандинавський стиль, прованс та інші.

Переваги паркету з дерева Гевея

Паркет із гевеї має величезний попит у дизайнерів інтер'єрів. Але приваблює в ньому не лише незвичайний зовнішній вигляд. Така паркетна дошка має інші переваги:

стійкість до високої вологості;

стійкість до високої температури та ультрафіолету;

висока міцність і щільність деревини (приблизно як у дуба);

еластичність;

відсутність вад через життєдіяльності комах;

стійкість до горіння, гниття.

Паркетна дошка з гевеї має тривалий термін служби: від 20 років і більше. Стабільність деревини, міцність, стійкість до посилених навантажень та стирання роблять її затребуваним матеріалом для обробки інтер'єру.

Купити паркет Гевея за розумною вартістю можна в інтернет-магазині Arkwood (Україна, Київ). У каталогах сайту представлений шикарний вибір різноманітних підлогових покриттів від найкращих виробників. Тут також можна придбати все необхідне для укладання підлоги.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)