Паркет Мербау

Паркет Мербау – ідеальна підлога< /o:p>

Гігантське дерево Інтсія росте в спекотних азіатських країнах, висота рослини може досягати 50 м, діаметр ствола – близько одного метра. Його деревина називається Мербау. Ця рідка порода застосовується для виготовлення штучного паркету, масиву дошки, молдингів, дверних блоків та меблів. Шматочками деревини користуються, щоб робити художні покриття. Твердість у мербау – вища, ніж у дуба. Такий деревині не властиве гниття, в ній у великій кількості містяться ефірні олії, які відлякують комах.

Мербау відрізняється високою міцністю, вона не деформується від вологості та змін температури. Деревина відрізняється рівною структурою, на ній практично відсутні дефекти, тому мербау використовується для виготовлення елітного паркету. За допомогою такого паркету житлове або комерційне приміщення виглядатиме елегантно та статусно.

Переваги паркет Мербау

Покриття для підлоги має масу позитивних показників. Паркет Мербау відрізняється:

Твердістю. Деревина міцніша, ніж дуб, ясен або модрина, стійко переносить подряпини.

Водостійкістю. Структура покриття не вбирає вологу, тому такою деревиною користуються навіть у суднобудуванні.

Декоративною цінністю. Деревина відрізняється барвистими тонами та красивим малюнком.

Такий паркет легко шліфується та покривається лаком, тому косметичний ремонт за необхідності можна виконати самостійно. З роками покриття з мербау стає більшим красивим, воно не втрачає колір під впливом сонячного проміння. Пізніше з'являється легкий темний відтінок, завдяки чому паркет стає ще привабливішим. Міцність матеріалу дозволяє використовувати паркет протягом тривалого часу. періоду, кілька десятків років.

Як вибрати паркет?

Перед тим, як купити паркет Мербау, необхідно врахувати, що при його укладанні потрібно користуватися якісним клеєм, за допомогою якого буде забезпечена надійна адгезія планок та основи. Завдяки яскравому та барвистому малюнку буде прикрашений будь-який інтер'єр. Мербау застосовується, щоб оформити приміщення у класичних стилях:

Модерн;


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)