Паркет Тік

Паркет з тіку – надійність і довговічність

Зараз не так просто вибрати матеріали для ремонту чи будівництва. Достатньо зайти в будівельний магазин, як очі починають розбігатися. Це стосується і підлогових покриттів. Якщо раніше підлога завжди покривалася дошками, рідко, коли користувалися паркетом, то тепер з'явилася маса сучасних матеріалів.

Проте паркет залишається популярним, це класичне підлогове покриття поширене не менше, ніж більш дешевий ламінат. Воно відрізняється масою позитивних якостей,що дозволяє служити йому понад п'ятдесят років, досить іноді його оновлювати. Зазвичай паркет покритий захисним шаром лаку або воску, які добре переносять механічну дію. Таке покриття можна замінити або освіжити за необхідності.

Позитивні властивості паркету з тіку

Деревина тіку –дуже міцна. Ще здавна її використовували у кораблебудуванні завдяки її унікальним якостям. Якщо на неї попадає вода – вона не деформується. Підлога тіка - екологічна, нешкідлива і тепла, тому він ідеально підходить для дитячої кімнати. Цей матеріал також відрізняється:

практичністю у догляді;

якістю;

надійністю;

нестандартною текстурою та малюнком;

безпекою.

З часом тік змінює колір, він стає темнішим, а підлогове покриття загалом – більш яскравим та насиченим. Приміщення буде виглядати стильним і дорогим завдяки великій текстурі. Слід врахувати, що така підлога прослужить десятки років, а для догляду за ним не потрібне спеціальне обладнання.

Де купити паркет з тіку?

Кожен господар хоче, щоб приміщення виглядали стильними та завершеними. Саме тому так важливий правильний вибір підлогового покриття. Тікове дерево чудово підійде під класичний дизайн, з роками воно виглядатиме лише краще. За покупками слід звертатися до спеціалізованих магазинів, які продають Сертифікований товар. Таку покупку можна зробити в інтернет-магазині. Такий варіант допоможе значно заощадити час. При покупці потрібно звернути увага на:

габарити паркету;

вид деревини;

спосіб укладання;

виробника.

В інтернет-магазиніArkwood можна підібрати не тільки паркет з тіку, але й інші підлогові покриття. Всі товари виготовлені відомими виробниками, якість підтверджена сертифікатами. При необхідності по телефону можна отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію, менеджер допоможе вибрати оптимальний варіант. Товар доставляється в будь-який куточок країни. Для цього достатньо в процесі оформлення замовлення вказати зручного перевізника. Такі послуги оплачуються окремо, сума залежить від габаритів товару.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)