Паркет Ясень

Паркет ясен - витримуємо традиції та оформляємо сучасний інтер'єр

Паркет - вид підлогового покриття, яке застосовується ще з давніх часів. Раніше його могли дозволити собі тільки люди з дуже непоганим достатком або почесні особи. Сьогодні ж кожен охочий оформити гарний та благородний інтер'єр може легко втілити у життя цю ідею. Для цієї мети чудово підходить паркет ясен.

Купити паркет з ясеня - це правильне рішення, тим більше зробити це можна недорого, якщо звернутися до нашого інтернет-магазину “Арквуд”. Ми не тільки доставимо вам до будь-якої точку України справді якісний та добротний матеріал обраної вами породи, але надамо всі необхідні сертифікати, що підтверджують безпеку та екологічну чистоту деревини, забезпечимо найкращі ціни на деревні матеріали, незалежно від того, партію якого обсягу ви плануєте замовити.

Чим так привабливий паркет з ясеню?

Паркет ясен купити стоїть хоча б тому, що він обходиться відносно недорого, навіть дешевше за багатьох сучасних синтетичних матеріалів. Така доступна ціна обумовлена ​​тим, що ця порода широко поширена у межах нашої кліматичної смуги. Крім того, паркет ясен має вагомі експлуатаційні переваги, а саме:

добра щільність і міцність;

оптимальна зносостійкість, стійкість до стирання;

не схильність до вигоряння, навіть якщо укласти паркет ясен у кімнаті на сонячній стороні;

стійкість до утворення тріщин, сколів.

Пам'ятайте, що тільки від грамотного вибору дійсно якісного матеріалу, ідеально відповідного за характеристиками під передбачувані умови експлуатації буде досягнутий очікуваний результат. Тому не ігноруйте допомогу кваліфікованих спеціалістів. Отримати її ви можете онлайн або по телефону, звернувшись до нашої компанії. Ми завжди готові підказати правильні та цікаві ідеї щодо оформлення інтер'єру та застосування представлених у каталозі матеріалів та підібрати всі необхідні супутні товари, щоб ви завершили ремонт недорого і максимально швидко.

Дизайн паркету з ясеню

Деревина ясена має різні відтінки, тому підібрати ідеальне рішення можна для інтер'єру у будь-якій колірній гамі. Доступні варіанти в благородному сірому, традиційному жовтому або червоному відтінку.