Паркетна дошка односмугова

Будова та вигідне застосування односмугової паркетної дошки

Односмугова паркетна дошка – це підлогове покриття, у складі якого є цільна ламеля. У свою чергу, ця ламель – це основна складова верхнього шару покриття для підлоги. Для з'єднання односмугової дошки найчастіше використовують замкову фіксацію, хоча деякі випадки передбачають з'єднання "паз-шип".

І візуально, і конструктивно 1-смугова паркетна дошка найбільше схожа на цільний паркет. Вона чудово підходить для маленьких кімнаток та величезних залів, надаючи приміщенням вишуканості та розширюючи простір. Оптимально для візуального збільшення приміщення підходять світлі породи у поєднанні з лаконічним інтер'єром, мінімальною кількістю меблів.

Чому вибравши ArkWood, Ви не пошкодуєте

Купити односмугову паркетну дошку, ціна якої повністю відповідає якості, можна в інтернет-магазині ArkWood (Київ). Декілька переваг магазину та його продукції:

  • якість – найкращі матеріали (дуб, гевея) та прогресивні методики виробництва від Barlinek, Bonnard, Ecso, Karelia, Weitzer Parkett, Royal Parquet та інших брендів;
  • різноманітність – Ви можете вибирати серед матеріалів, відтінків, типів захисного покриття, виробників та способів укладання;
  • зручний сайт – щоб не відкривати десятки вкладок, можна скористатися фільтрами, виставити параметри, а потім уже придивлятися до окремих позицій каталогу;
  • доступні ціни - об'єктивне, що залежить від окремих параметрів, формування вартості без зайвих націнок, а також її широкий діапазон наближає можливість покупки не тільки для особняка, але і для компактної міської квартири.

Якщо у Вас немає часу вичитувати опис та розбирати окремі фільтри, або Вам незвичні інтернет-покупки, зателефонуйте нам по одному з номерів телефонів, вказаних на сайті, або приїжджайте до магазину. Консультант магазину ArkWood підбере і потрібний варіант, і потрібну кількість.

Від каталогу – до Вашого порогу

З покупкою ситуація аналогічна: відвідування магазину, спілкування телефоном або онлайн-кошик сайту. Ви вказуєте позицію каталогу та свої контактні дані, зручний спосіб доставки та оплати. Доставка по всій Україні – Ви отримаєте замовлення протягом 2-3 днів після його підтвердження. У Києві та межах області доставка продукції ArkWood здійснюється щодня, крім неділі. Про точний час доставки можна домовитись заздалегідь. Вартість залежить від обраного перевізника, місця Вашого проживання та габаритів замовлення.

Оплату можна зробити:

  • безготівковим платежем за рахунком-фактурою;
  • готівкою при покупці в магазині або доставці експедитором;
  • карткою через термінал.

Смужний паркет, масивна дошка або інший товар – у нашому магазині при замовленні на суму від 25000 грн. можлива покупка в кредит.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 256 (всього 8 сторінок)