Паркетна дошка трисмугова

Особливості конструкції, що знаходять універсальне застосування

Трисмуговий називається та паркетна дошка, верхній шар якої складають три ряди ламелів, як правило, різних деревних відтінків. Це не паркет із цільної дошки, але вже й не ламінат. Ламелі – це смужки натурального дерева, які комбінують так, щоб поєднувати міцність із цікавими дизайнерськими рішеннями. Укладання 3-х смугової паркетної дошки проводиться за допомогою замкового методу фіксації.

Строкате забарвлення статевого покриття буде, хоч і по-різному, але однаково добре поєднуватися з різноманітними стилями інтер'єру. Вона підійде, якщо Ви захочете розбавити строгість та навмисний мінімалізм. Якщо інтер'єр наповнюють яскраві кольори та оригінальні елементи меблів, 3х смугова підлога стане основою, на якій тримається ексцентричний дизайн.

Всі переваги в одному магазині

В інтернет-магазині Arkwood (Київ) можна купити трисмугову паркетну дошку, обравши між виробниками з України, Фінляндії, Туреччини, Сербії та Австрії. Серед матеріалів: дуб, ясен, клен, горіх, мербау. Для захисту деревини від механічних пошкоджень, змін освітлення та вологи використовують заводський лак та масло у поєднанні з воском. У каталозі представлений великий вибір відтінків та комбінацій ламелей, що створюють неповторний трисмуговий малюнок.

Ціна – ще один важливий параметр: трисмугова паркетна дошка є бюджетним варіантом у порівнянні з іншими видами покриттів, але її якість залишається на належному рівні.

Ви можете оцінити зручність в магазині Arkwood:

  • фільтри – дозволяють швидко скомпонувати потрібні характеристики (розміри, відтінки, покриття, діапазон вартості, виробник), щоб потім із відібраних варіантів вибрати найкращий;
  • консультація – служить як чудовим доповненням, і заміною описам і фільтрам. Це кваліфікована допомога у питаннях підбору дошки під певний інтер'єр та кількості – під задану площу.

Щоб проконсультуватися, Ви можете приїхати в наш офіс або зателефонувати за зручним номером телефону – всі контакти є на сайті.

Як правильно оформити замовлення

Оформлення покупки – дуже проста процедура. Для більшої зручності Ви можете зареєструватись на сайті, щоб відстежувати етапи обробки замовлення. Натиснувши на значок «Кошики», заповнюйте розділ із платіжною інформацією, залишайте свої контактні дані.

По Україні 3-х смугова дошка приходить на вказану при оформленні замовлення адресу протягом 2-3 днів після її підтвердження. По Києву та області доставляємо продукцію щодня, крім неділі, із можливим узгодженням точного часу. Вартість транспортування залежить від місця Вашого проживання, і від габаритів покупки.

На етапі вибору способу оплати надається три варіанти:

  • за допомогою картки через термінал;
  • безготівковим перерахуванням за рахунком-фактурою;
  • готівкою - приймаючи замовлення експедитора або купуючи в нашому офісі.

Також є можливість купівлі у кредит – у разі замовлення на суму від 25 000 грн.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 77 (всього 3 сторінок)