Інженерна дошка

Підлогові покриття з масиву дерева входять до числа кращих матеріалів для облаштування житлових, офісних та багатьох інших приміщень, але їх ціна прийнятна далеко не для кожного покупця. Тим не менш, від бажання зробити підлогу з натуральної деревини відмовлятися не варто. Як її можна використовувати інженерну дошку. Зовні вона виглядає, як і класичний паркет, за експлуатаційними властивостями теж схожа, а ось у плані фінансів є більш доступною альтернативою.

Особливості та переваги інженерної дошки

Інженерна дошка є матеріал, що складається, як правило, з двох шарів. Верхній (лицьовий) - це пиляний шпон з цінних порід дерева, нижній - багатошарова фанера, виготовлена ​​за допомогою клеючого складу з силіконовими добавками. Така комбінація має:

  • екологічність, яка пояснюється відсутністю в структурі токсичних речовин;
  • шумоізоляційними властивостями, що виходять від компонентів, що містяться в конструкції;
  • високою декоративністю текстури та кольору, яка забезпечується брашуванням, тонуванням та/або лакуванням лицьової поверхні;
  • зносостійкістю та довговічністю, які досягаються за рахунок використання у виробництві особливо міцних видів деревини та її обробки захисними маслами, восками або лаками.

Крім того, покриття з інженерної дошки мають теплу поверхню, і саме завдяки їй у дитячих кімнатах, спальнях, офісах, готельних номерах, кабінетах медустанов та інших приміщеннях, де людям доводиться перебувати кілька годин на добу, вдається створювати комфортний мікроклімат.

Пропозиції магазину щодо інженерної дошки 

Інженерна дошка, як і будь-який матеріал, на жаль, не позбавлена ​​недоліків, але ми зробили все, щоб звести їх до мінімуму. По-перше, статус базового товару наділили продукцію фірми Arkwood як однієї з найбільш надійних компаній-виробників. По-друге, склали асортименти з моделей товщиною 13 мм, термін служби яких досягає 50 років і які шляхом циклювання можна оновлювати до 5 разів. А ще ми включили в каталог магазину грунтовки та клеї, що відсікають вологу від фанерної основи дошки з боку стяжки і тим самим перешкоджають виникнення деформацій. Тобто, купуючи матеріали у нас, ви зможете облаштувати гарантовано красиве та ефективне покриття для підлоги!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 26 із 26 (всього 1 сторінок)