Паркетна дошка Горіх

Паркетна дошка з масиву горіх

Паркетна дошка один із найпопулярніших типів підлогових покриттів із натурального дерева. Подібний матеріал добре поєднується з різним стилем інтер'єру та завжди виглядає успішно. Одна з головних переваг паркетних дощок полягає в їх простому монтажі: їх легко встановити і навіть за необхідності зняти. Масив горіха відрізняється чудовою міцністю та надійністю, він простий у догляді та довго слугує. Підлогове покриття можна вибирати для різних кімнат, у тому числі для приміщень із високою прохідністю, оскільки матеріал не боїться навантажень.

Особливості паркетної дошки з горіха

Подібне підлогове покриття підходить для житлових та комерційних приміщень. Важливо лише правильно підібрати матеріал, орієнтуючись на подальші умови експлуатації. Стандартно вироби мають 3 шари:

верхній — натуральне дерево, даному випадку горіх;

середній — міцні плити, тобто склеєні шари деревини;

нижній - ялина деревина.

Загальна товщина матеріалу залежить від показників всіх трьох шарів. Цей показник варіюється не більше 13-20 мм. Паркетна дошка з горіх вважається одним з найнадійніших в експлуатації.

На що звернути увагу при виборі паркетної дошки з горіха?

Зовнішній вигляд паркетної дошки – показник якості дощок. Одним з найважливіших параметрів є селекція, яка може відрізнятися навіть у виробів, виготовлених з однакової породи дерева. Найпопулярніші типи селекцій:

натур — конструкція має гармонійні колірні переходи, представлена ​​з різними малюнками, а також сучках невеликого діаметра;

селект - найнадійніший варіант, оскільки має однорідний відтінок і характерний малюнок дерева, подібні дошки. успішно вписуються в традиційний дизайн інтер'єру;


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)