Паркетна дошка махагон

Паркетна дошка махагон - особливість інтер'єру.

Натуральне дерево – улюблений матеріал дизайнерів. Воно може використовуватися повсюдно, підлога – не виняток. Підлоги оформляють покриттям у вигляді паркету, дошки з масиву, паркетної дошки. Паркетна дошка має високий попит завдяки доступній вартості, високим експлуатаційним характеристикам та розкішному зовнішньому вигляду.

Махагон – один із популярних сортів деревини. Для її заготівлі використовують Кубинське, Гондурасське, Індійське Махагоні (Світіння). Хоча в більш широкому сенсі до цього виду відносять деревину ще близько 15 видів дерев, які мають червоний відтінок. Махагоні відноситься до дуже цінних пород, воно навіть є національним символом у Домініканській Республіці.

Особливості паркетної дошки махагон

Паркетна дошка, що відноситься до сорту махаон, відрізняється в першу чергу своїм незвичайним червоним відтінком, хоча деревина Махагоні може мати відтінки від сірого до насичено червоного. Паркетна дошка махагон має такі характеристики:

  • пряма текстура волокон деревини;
  • середня щільність та твердість;
  • висока стійкість до вологи, нездатність до гниття;
  • стійкість до перепадів температури;
  • забарвлення деревини рівномірне, без різких переходів.

Махагон не має такої високої стійкості до стирання та механічного пошкодження, як дуб або мербау, тому даний вид підлогового покриття рекомендовано укладати в місцях з низькою та середньою прохідністю. При дбайливому відношенні та належному догляді така дошка здатна прослужити не один десяток років.

Як правильно підібрати паркетну дошку для підлоги?

Паркетна дошка – це вид оздоблення, який повністю складається з натуральних матеріалів, але з цінної деревини виготовлений лише верхній декоративний шар. У якісної дошки він становить від 3 мм і більше і покритий захисним лаком, олією чи воском. Верхній шар дошки може бути зроблений з цільної смуги або трисмуговим. Для невеликої площі зазвичай підбирають трисмугову дошку, а в просторій кімнаті доречніше виглядає односмуговий вигляд. Також слід звернути увагу на надійність замкових з'єднань, від яких залежить термін експлуатації підлогового покриття. Якість покриття також залежить від бренду. Бажаючи придбати довговічний матеріал, не варто економити, купуючи продукцію сумнівних торгових марок.

Купити паркетну дошку махагон від найкращих виробників за привабливою ціною можна в інтернет-магазині Arkwood. Компанія пропонує найпопулярніші колекції різних підлогових покриттів власного виробництва, а також брендів Barlinek, Tarkett, Wicanders та інших.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)