Паркетна дошка бук

Паркетна підлога з бука - класичні традиції у сучасному стилі

Підлоги з натуральної деревини здавна вважаються найкращим рішенням при облаштуванні житлових будинків, і до цього дня вони не втрачають своєї актуальності, незважаючи на широку різноманітність керамічної плитки, лінолеуму та інших матеріалів, що підходять для цієї мети. Один з найбільш вдалих варіантів – це паркетна дошка, в основі якої бук. Така деревина має масу переваг, за рахунок яких користувачі залишаються повністю задоволені як естетичним результатом, так і витратами на облаштування підлоги.

Паркетна дошка бук - основні характеристики

Бук - це деревина досить високої щільності, твердості, вона має унікальний оригінальний візерунок волокон, який якнайкраще дозволяє задавати спокійну, заспокоєну атмосферу, домашній затишок. За рахунок природних властивостей бука досягаються такі переваги готової паркетної дошки та підлоги загалом з такого матеріалу:

  • висока міцність, порівнянна з дубовими покриттями, який вважається найбільш твердою і надійною деревиною;
  • тривалий термін експлуатації, за рахунок мінімальної схильності до стирання, утворення тріщин, сколів;
  • стійкість до вологи - тут мається на увазі як її надлишковий рівень, так і недостатній, що може спостерігатися в квартирах та приватних будинках у будь-яку пору року, паркетна дошка з бука не буде деформуватися, коробитися, гнити, розсихатися, підлога зберігається у первозданному вигляді десятиліттями.

Окремо варто виділити приємний відтінок букової деревини. Це переважно світлі тони – беж, рожевий, жовтий, золотистий. Але сучасні технології дозволяють ставити покриття будь-який тон, тому проблем із вибором з цього погляду не існує.

Практичність паркетної підлоги

Паркетна дошка - це по суті зручніший різновид штучного паркету. Якщо другий вимагає особливо педантичного та трудомісткого укладання та подальший відповідний догляд, то паркетна дошка бук виключає всі ці недоліки за рахунок більшого розміру штучних елементів та багатошарової будови.

Відповідно, віддавши перевагу такому варіанту підлогового покриття, ви однозначно залишитеся у виграші і абсолютно задоволені отриманим результатом. Головне – замовити паркетну дошку з бука у перевіреного виробника, постачальника, яким є наша компанія Arkwood. Тільки у нас серед усіх пропозицій на ринку України ви знайдете найвигідніші умови та найширший асортимент паркетної дошки, що допоможе вам у рамках виділеного на ремонт бюджету втілити у життя будь-які дизайнерські ідеї для досягнення гармонійного інтер'єру будь-якої кімнати.