Паркетна дошка дуб

Паркетна дошка дуб - ідеальний інтер'єр.

Дубова паркетна дошка – це, мабуть, найкраще, що можна вибрати при облаштуванні власного будинку чи квартири, і навіть офісного чи адміністративного приміщення. Саме ця деревина цінується найбільше з давніх-давен і досі не здає своїх позицій актуальності. Все це обумовлено ідеальним поєднанням природних якостей деревини, що дозволяє досягти одночасно будь-якого очікуваного і практичного та естетичного ефекту.

Залежно від того, хочеться зробити акцент, більш насичений і глибокий інтер'єр або ж, навпаки, надати відчуття простору та світла, можна підібрати паркетну дошку з дуба темного або світлого відтінку. В асортименті нашого інтернет-магазину "Арквуд" представлений великий вибір такого матеріалу.

Дошка паркетна дуб - властивості

Дуб - один із найкращих матеріалів, з якого може бути створена паркетна дошка. У будь-якому випадку, незалежно від призначення приміщення, до покриття підлоги висуваються такі вимоги:

  • міцність;
  • зносостійкість та стійкість до стирання;
  • естетичність;
  •  збереження стабільних розмірів, незалежно від мінливих показників вологості та температури;
  • простота догляду.

Всім їм повністю відповідає паркетна дошка дуб, купити яку в нашому інтернет-магазині ви можете за більш ніж прийнятною ціною. Деревина дуба дуже тверда і щільна, за рахунок чого забезпечується максимальна довговічність будь-яких виробів, що створені з неї, покриттів. Декілька десятиліть безпроблемної служби - це норма для паркетної дошки з масиву дуба. Чистити покриття можна доступними в будинку засобами, бажано уникати надмірного зволоження.

Значна причина популярності, якою користується паркетна дошка Дуб, - це презентабельний, благородний зовнішній вигляд. Будь-яке приміщення з таким покриттям підлоги буде виглядати не просто красиво, а розкішно.

Асортимент паркетної дубової дошки

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати оздоблювальний матеріал у будь-якому розмірі. Важливо приділити увагу типу кріплення, адже від цього залежатиме трудомісткість і витрати часу на монтаж покриття, а також довговічність, ремонтопридатність. Один з найбільш популярних варіантів - паркетна дошка дуб із замками типу "шип-паз". В цьому випадку не обов'язково застосовувати клей, досить просто коректно укласти всі елементи.

Пам'ятайте, що від якості покриття підлоги залежить ваш щоденний комфорт, затишок, а також те, як довго збережеться вся обстановка. Тому не прагнете максимально економити, адже добротна деревина, тим більше дубова, не може коштувати надто дешево. Поводьтеся з будь-якими питаннями щодо вибору дубового паркету до нашого консультанта, і ми підберемо вам найкраще покриття під будь-які цілі.

Основа, конструктивні особливості, переваги

Дубова паркетна дошка складається із двох або трьох перпендикулярних один одному, зафіксованих клеєм шарів деревини. Верх – це набір ламелей, він може бути одно-, дво- та трисмуговим залежно від їх кількості. Односмуговий варіант дорожчий за два інші, візуально розширює простір і виглядає як паркет з цільної дубової дошки. Нижній шар - це якісна фанера, стійка до вологи або два шари хвойних порід деревини.
Дубова дошка має ряд переваг завдяки своїм конструктивним особливостям, матеріалу та естетичним якостям:
  • міцність – роки та сотні тисяч кроків по поверхні не деформують її, вона не дасть тріщин;
  • вологостійкість – щільна деревина за рахунок склеювання тонких шарів менше розсихається або набухає при зміні вологості та розлитої рідини;
  • шумоізоляція – важка порода поглинає звуки і починає скрипіти з часом;
  • теплоізоляція - крім того, що дошку можна стелити на теплу підлогу, вона сама чудово справляється зі збереженням тепла.
Кухня, спальня, кабінет, танцювальний зал, навчальна аудиторія – за своїми практичними характеристиками дубовий паркет підійде для будь-якої з цих кімнат. А візуальні рішення роблять його універсальним варіантом всім видів інтер'єрів. Крім різноманітності тонів, їх поєднання у дво- та трисмуговому шарі, паркетні дошки покривають воском, біллять, обробляють спеціальними щітками, щоб постаріти. Тому і для квартири з футуристичним інтер'єром, і для старовинного будинку підлога з дубової паркетної дошки стане правильним рішенням.


Найважливіші якості нашої продукції

У магазині Arkwood (Київ) ви зможете підібрати та купити паркетну дошку з дуба за прийнятною ціною. Серед представлених брендів: Barlinek, Bonnard, Esco, Karelia, Royal Parquet, Serifoglu, Sinteros, Wicanders. Серед країн-виробників Австрія, Україна, Білорусь, Чехія, Фінляндія, Туреччина, Сербія, Португалія.
У каталозі ви знайдете як односмугову, так і дво-, трисмугову дошку з верхнім шаром, обробленим воском, олією або заводським лаком. Також поверхня може бути гладенькою або брошурованою. У процесі брошування дуб стирають до шару, на якому чітко видно річні кільця: так дошка для майбутнього паркету виглядає старішою і водночас вишуканою. Тип з'єднання дошки, яку можна купити в Arkwood, - замковий, клейовий.


Як підбирати та купувати

Всі згадані характеристики дубової паркетної дошки вказані у фільтрах, так само, як розміри та ціна – можна виставити їхній приблизний діапазон. Фільтри існують для того, щоб спростити та прискорити пошук, вибравши показники головних якостей.
Якщо і такий спосіб підбору вам не підходить, телефонуйте до нас або приїжджайте до магазину Arkwood – всі необхідні контакти є на сайті. З нашим консультантом ви зможете підібрати паркетну дошку, розглянувши варіанти і з технічного боку, і з естетичної. Менеджер допоможе підрахувати, скільки матеріалу потрібно для певної площі кімнати.
По телефону онлайн через "Кошик" або в магазині ви зможете і оформити свою покупку. Вибираючи онлайн-варіант оформлення замовлення, найкраще зареєструватись. Потім необхідно заповнити поля з контактною та платіжною інформацією для двостороннього зв'язку, можливості уточнення всіх деталей. Після підтвердження замовлення ви отримаєте його протягом 2-3 днів – перевезення здійснюються по всій Україні. У Києві та Київській області доставка відбувається щодня, крім неділі. Оплата відбувається:
  • через термінал;
  • безготівковим перерахуванням за рахунком-фактурою;
  • готівкою при покупці в офісі


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 293 (всього 9 сторінок)