Паркетна дошка гевея

Паркетна дошка гевея - екзотика, що ідеально підходить під будь-який інтер'єр

Сучасний ринок будівельних і оздоблювальних матеріалів рясніє різноманітністю, але це не стало причиною зниження популярності натуральної деревини в обробці різних приміщень. Тільки тепер асортимент доступних порід набагато різноманітніший. Так, наприклад, не складе проблеми купити паркетну дошку з гевеї, яка донедавна вважалася абсолютною екзотикою і не була доступною для широкого кола споживачів у межах нашої країни.

Паркетна дошка гевея – що для неї характерно?

Гевея - це рослина, що виростає спочатку біля Південної Америки. Оцінивши всі переваги цієї деревини та найширші можливості її застосування, її стали культивувати у країнах Азії. Саме тому сьогодні можна легко вибрати та купити паркетну дошку гевея у різних відтінках та розмірах в Україні, якщо було прийнято рішення урізноманітнити інтер'єр нестандартними ідеями.

Деревина гевеї має ідеальне співвідношення природних властивостей, за рахунок чого відмінно підходить для обробки підлоги, яку довго не доведеться міняти або реставрувати через пошкодження. Основні переваги цієї породи полягають у наступному:

  • висока міцність, що забезпечує дуже тривалий експлуатаційний ресурс;
  • стійкість до вологи за рахунок специфічних природних умов на території зростання;
  • фактично не піддається атакам комах, у профілактичних цілях вихідна деревна сировина може проходити додаткову обробку від жучків-древоточців та гнилі;
  • висока щільність – це обумовлено наявністю особливого соку у складі деревини, який буквально склеює волокна;
  • стійкість до перепадів температур - паркетна дошка гевея не деформуватиметься або коробиться при перепадах погодних умов влітку, восени чи взимку;
  • еластичність і гнучкість - це властивості, які забезпечують стабільність покриття, його високу стійкість до стирання.

Таким чином, з практичної точки зору, якщо стоїть мета зробити максимально якісний та довговічний ремонт, паркетна дошка гевея – ідеальне рішення.

Варіанти дизайну паркетної дошки з гевеї

У плані дизайну не буде проблем, таке покриття підлоги органічно впишеться як в класичний інтер'єр, так і в будь-який сучасний напрямок. За допомогою паркетної дошки з гевеї можна зробити вдалі акценти та надати більшої виразності інтер'єру. Для цього достатньо підібрати дошки у темних насичених тонах. Якщо потрібно, навпаки, створити ефект простору, світла, прозорості, краще підібрати паркетну дошку з гевеї в рожевих, бежевих, кремових тонах.

У будь-якому випадку готовий інтер'єр виглядатиме презентабельно, благородно і забезпечуватиме необхідне відчуття затишку, домашнього тепла, якого прагнуть всі, облаштовуючи своє власне житло.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)