Паркетна дошка Клен

Паркетна дошка Клен - універсальний варіант підлогового покриття

Будівельні магазини пропонують великий вибір сучасних матеріалів для ремонту, тому вибрати найкращий варіант буває непросто. Фінальна частина ремонтних робіт передбачає укладання підлогового покриття, багато хто купує для цих цілей паркетну дошку. На відміну від дерев'яного масиву, вартість її істотно нижча, а експлуатаційні та декоративні якості нічим не гірші за цільне дерево.

Особливістю паркетної дошки є її будова, яка може бути дво- або тришаровою. Як нижній шар в інженерній дошці (двошаровий) використовується фанера, а в тришаровий - два нижні шари виготовляють з менш цінних, але не менш міцних хвойних порід дерева. Також ці вироби розрізняють на кшталт верхнього шару цінної деревини. Великою популярністю користується у покупців паркетна дошка Клен, що відрізняється світлими відтінками.

Особливості паркетної дошки Клен

В асортименті будівельних товарів для підлогового покриття є два види паркетної дошки Клен:

  • європейський - має блідий прохолодний відтінок злегка жовтуватого відтінку, дрібнозерниста структура дерева має приємний природний блиск, поверхня легко піддається обробці;
  • канадський - з часом покриття набуває трохи рожевий відтінок, цей вид найбільш міцний, до того ж відрізняється оригінальним малюнком і красивою текстурою.

Незалежно від різновиду, всі паркетні ламелі з клена мають стійкість до стирання і довговічність. Поряд з цим вони погано переносять підвищення температури та надлишок вологи в приміщенні, до того ж вимагають дбайливого догляду. Тому розумно стелити такий паркет у місцях, які не сильно забруднюються.

Декоративна верхня частина паркетної дошки Клен може виготовлятися з одного (це найдорожчий варіант виробу), двох, трьох і більше рядів ламелі, відповідно, назву мають односмугову, двосмугову і т.д.

Як вибрати якісну паркетну дошку Клен?

Щоб уникнути неприємних сюрпризів у вигляді ламелів, що здулися, або швидкого псування покриття в процесі експлуатації, необхідно ретельно підійти до вибору матеріалу. Від типу його з'єднання великою мірою залежить кінцевий результат, а також те, наскільки щільно елементи паркету прилягатимуть один до одного. Більшість виробників пропонує замкове з'єднання, що забезпечує бездоганний результат готового покриття. Якщо вам важко самостійно розібратися у тонкощах вибору паркетної дошки Клен, звертайтеся за допомогою до кваліфікованих консультантів інтернет-магазину Arkwood. Ми не тільки підкажемо, як вигідно придбати необхідний матеріал, а при необхідності можемо надати послуги з укладання підлоги.

Паркетна дошка Клен від відомого турецького виробника Serifoglu, купити яку вигідно можна на сайті akwood.com.ua відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками. Ви отримаєте якісне покриття, стійке до механічних впливів (у тому числі подряпин тварин), що має антибактеріальні властивості.