Паркетна дошка Мербау

Паркетна дошка Мербау -екзотика для нестандартних рішень

Підлога з натуральної деревини вписується практично в будь-який інтер'єр, вона виглядає красиво, дорого. Таке покриття може бути у вигляді паркету, масивної чи паркетної дошки. Кожен із видів підлоги має свої плюси та мінуси, особливості монтажу та експлуатації.

Паркетна дошка часто використовується в інтер'єрі. Зовнішньої красою вона не поступається паркету, але набагато простіше у укладанні, та й коштує дешевше. Екзотика досить потрібна у продажу. Однією з найцікавіших екзотичних порід є Мербау (деревина породи Інтсія). Це дерево зростає у тропічних джунглях Південної Азії. Паркет Мербау має неординарний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики.

Особливості паркетної дошки мербау та використання її в інтер'єрі

Деревина Мербау цікава покупцям не лише як елемент екзотики із джунглів Південної Азії. Вона має унікальні властивості:

  • твердість вища, ніж у дуба;
  • стійкість до вологості та високої температури;
  • нездатність до гниття;
  • у ній не заводяться комахи, цвіль;
  • стійкість до механічної дії;
  • має рівну текстуру практично без вад;
  • тривалий термін експлуатації.

Виходячи з таких технічних характеристик, слід, що паркетну дошку Мербау можна використовувати не тільки в житлових кімнатах, але і у ванній кімнаті, на терасі.

Паркетна дошка Мербау має незвичайний вигляд, її ні з чим не сплутаєш. Деревина має червонувато-коричневий відтінок із сірими, жовтими, бронзовими та золотистими вкрапленнями. Вона просто розкішно виглядає у вітальні, бібліотеці, спальні. Мербау чудово поєднується з іншими видами деревини та іншими природними матеріалами. Цікава особливість: згодом деревина має властивість темніти.

Як правильно підібрати якісну паркетну дошку?

Паркетна дошка є виріб, що складається з декількох шарів (ламелей). Верхній шар виготовляється з цінної породи дерева, а під ним знаходиться фанера або кілька шарів деревини простіше, що використовується для міцності, надійності та збільшення товщини дошки. Зовнішній шар може бути створений із цільної смуги або двох-трьох смуг дерева. Перший варіант за ціною вийде дорожче, а трисмугова дошка імітує дорогий штучний паркет. При підборі даного покриття слід звернути увагу на такі параметри:

  • якість замкового з'єднання;
  • товщина верхнього декоративного шару (має бути не менше 3 мм);
  • виробник. Бажано віддавати перевагу продукції відомих торгових марок, таких як Tarkett, Karelia, Wicanders, Barlinek.

В інтернет-магазині Arkwood можна купити за розумною ціною паркетну дошку мербау з доставкою в будь-яке місто України. На сайті представлений величезний вибір інших підлогових покриттів від кращих виробників із чудовими експлуатаційними характеристиками, а також якісні матеріали для укладання підлоги.