Паркетна дошка Американський горіх

Паркетна дошка з американського горіха

Паркетна дошка з американського горіха завоювала велику популярність навіть у тих, хто далекий від складного мистецтва. Це підлогове покриття приваблює своїм благородним оформленням і завжди наголошує інтер'єр, в якому б стилі він не був виконаний. Такий матеріал вибирають для установки у житловому приміщенні чи комерційному підприємстві. Він підходить як для невеликий навантаження, так і для експлуатації в умовах великого прохідності.

Властивості паркету з американського горіха

Деревина має середню щільність, але при цьому відрізняється неймовірною твердістю. Завдяки таким характеристикам, матеріал простий в обробці, тому не виникає складності з його виробництвом та подальшим монтажем. Готові вироби чудово виглядають з лаковим та масляним. захисний шар. Основні види покриття для підлоги:

односмугова — ідеально передає фактуру деревини;

двосмугова - підійде для будь-якої стилістики приміщення;

трисмугова — найкраще виглядає у невеликих кімнатах.

Паркетна дошка з американського горіха представлена ​​в широкому асортимент, тому у вас точно не виникне проблем із вибором. Одна з переваг такого матеріалу полягає в тому, що він не змінює своїх властивостей під впливом температурних перепадів та високої вологості. До того ж деревина досить еластична і не боїться тріщин. Паркетна дошка з американського горіха полюбилася дизайнерами за рахунок своєї універсальності та невибагливості, так як вона вдало доповнить будь-який інтер'єр та гармонійно впишеться в атмосферу будь-якої кімнати.

Переваги паркетної дошки з американського горіха

Купити паркетну дошку з американського горіха можна в інтернет-магазині “Арквуд”. У каталозі представлена ​​різноманітність підлогових покриттів від відомих брендів. Ви зможете зробити свій вибір, орієнтуючись на доступний бюджет та особисті уподобання. Монтаж можуть виконати фахівці компанії, в арсеналі яких великий досвід та сучасне обладнання для якісного виконання своєї роботи.