Паркетна дошка Сапелі

Паркетна дошка Сапелі –красива екзотика

Дизайнери все частішевибирають нестандартні рішення щодо оформлення інтер'єрів. Раніше користувалисятільки дубом або сосною, а зараз все частіше увага звертається на екзотичнийпаркет. Їм користуються, щоб прикрасити вишуканий інтер'єр.

До екзотикивідноситься і паркетна дошка Сапелі.Її головні характеристики – висока жорсткість та опір на вигин. Цедерево росте у тропіках, деревина характеризується різноманітністю відтінків.Колір може змінюватись від рожевого до темно-червоного. За допомогою волокон відбуваєтьсяутворення одноманітного та вузького орнаменту. Відмітні особливостідеревини – середній текстурний малюнок та яскравий золотистий блиск. Її щільністьвідповідає дубу.

Конструкціяпаркетної дошки Сапелі

Деревину сапелі використовують, щоб виробляти підлогові покриття, які виглядають вишуканимита оригінальними. Паркет відрізняється міцністю, твердістю та довговічністю.Деревина відрізняється складним спіралеподібним малюнком волокон, який виглядаєдуже красиво. Паркетна дошка Сапелі стане ідеальним вибором для тих, хто віддає перевагу нетривіальному декору. Вонавідрізняється тришаровою конструкцією:

Цінна деревина сапелі. Товщинадеревини складає 3,5-4 мм.

Короткі ламелі, склеєні міжсобою. Для виготовлення застосовуються хвойні породи дерева.

Ялинова фанера. Товщина цього шаруне перевищує 2 мм.

У процесі Виробництво відбувається склеювання всіх шарів. Технологія при цьому використовується незвичайно, всі шари розташовуються перпендикулярно один до одного. Це необхідно, щоб у майбутньому уникнути пошкодження паркету при коливаннях температури та вологості.

Як вибирається паркетна дошка?

Щоб зробити своє житло гарне, потрібно правильно підібрати всі матеріали, у тому числі і підлогове покриття. У процесі вибору потрібно враховувати такі характеристики:

довжину дошки;

товщину виробу;

селекцію;

полосність;

породу деревини;

систему замків ламелей;

вид покриття планок.

Важливо звернути увагу на виробника, це має бути відома компанія, яка займається виготовленням якісної продукції. При підборі паркету слід звернути увагу на його колір, він має Вам підходити за дизайном.

У каталозі інтернет-магазину Arkwood можна вибрати підходящу паркетну дошку Сапелі від відомих світових виробників. Оформити покупку можна одразу на сайті. Якщо є запитання – оператор по телефону проведе безкоштовну консультацію та допоможе зробити правильний вибір. Товар доставляється в усі населені пункти країни, достатньо вибрати відповідну компанію-перевізника.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)