Паркетна дошка Сункай

Паркетна дошка Сункай – ідеальна підлога

Паркетна дошка є універсальне підлогове покриття. Вона – реальна альтернатива паркету, що стоїть дешевше, але при цьому зберігає всі властивості.

Паркетна дошка складається з декількох порід деревини. З дорогої породи складається лише верхній шар. Для виготовлення середніх елементів застосовуються недорогі змішані дерев'яні компоненти. Щоб паркетна дошка Сункай прослужила максимально довго її потрібно правильно укладати. У процесі монтажу повинна дотримуватись технологія та правильний температурний режим.

Якості паркетної дошки Сункай

Паркетна Дошка Сункай має ряд переваг. Вона відрізняється:

Натуральністю. Паркетна дошка не містить у своєму складі токсини та шкідливі сполуки. При виробництві задіяна лише натуральна деревина.

Структурою натурального дерева. Якщо підлога буде виглядати бездоганно, приміщення буде мати респектабельний вигляд. Можлива реалізація найсміливіших стилістичних рішень. Завдяки тонуючим складам створюється різноманітна палітра відтінків.

Стійкістю. Унікальна конструкція дозволяє паркетній дошці Сункай чудово справлятися з впливом зовнішніх факторів. На поверхні не утворюються тріщини та розриви покриття, що часто буває з іншими матеріалами через перепади температури і вологість. Після укладання не відбувається деформація ламелей, не накопичується статична електрика.

Простотою монтажу. Укладання можна починати одразу після того, як паркетна дошка була придбана. При цьому непотрібно виконання додаткових робіт: шліфування, циклювання, покриття лаком. Кожна дошка покрита захисним складом, завдяки чому виріб не тільки краще виглядає, але й слугує значно довше. Ламелі можна демонтувати за необхідності та виконати укладання в іншому місці.

Таке підлогове покриття відрізняється демократичною ціною. Його вартість нижча, ніж у натурального покриття, а якості залишаються на високому рівні.

Як вибирати паркетну дошку?

Щоб підлогове покриття виглядало ідеально, його потрібно ретельно підібрати. При цьому слід звернути увагу на:

вид деревини;

товщину шарів;

полосність;

виробника;

тип з'єднання ламелей;

тип покриття.

Важливо враховувати, чи буде використана тепла підлога. Не всі види паркету добре переносять вплив високої температури. Якщо складно зробити вибір самостійно – можна звернутися до фахівців за допомогою.

В інтернет-магазині Arkwood працюють тільки професійні працівники. Вони підкажуть, як вибрати паркетну дошку та всі матеріали, які потрібні для її укладання. У каталозі можна обрати екзотичну паркетну дошку, в тому числі і Сункай. Усі питання можна задати менеджерам за телефоном, що вказаний на сайті. Товар доставляється у всі населені пункти країни, достатньо вказати цей пункт у процесі оформлення замовлення.