Паркетна дошка ясень

Особливості деревини та прояв їх на практиці

Паркетна дошка з ясеня поєднує в собі універсальність та довговічну стійкість. Верхній шар, який зазнає найбільшого навантаження і контактує із зовнішнім середовищем, може складатися з однієї або трьох ламелей.

Ламель – основний елемент паркетної дошки, візуально є тонкою і вузькою планочкою. Односмугова дошка близька до паркету зовні здатністю розширювати простір, давати йому певну легкість, але коштує вона дорожче. Трисмугова паркетна дошка дешевша і простіша, вона більш строката.

Переваги паркетного покриття з ясена визначаються особливостями деревини цієї породи:

  • ясен - матеріал настільки ж міцний, наскільки еластичний, тому витримує великі навантаження;
  • береже тепло, тому вигідне як з точки зору здоров'я, так і економії (хоча низький рівень опалення деревина не переносить);
  • зберігає форму – контури не деформуються, дошка не розсихається;
  • варіації тонів проявляються чергуванням світлих і чорних смуг.

Сукупність усіх якостей ясеня уможливлює застосування паркетної дошки та будинку, і в громадських просторах – залах для танців та занять спортом, бібліотеках та музеях, магазинах та офісах. В естетичній площині він відповідає за згладжування "гострих кутів" дизайну, приглушення технологічності, повернення до натуральності та наповнення теплотою хоч порожньої зали з дзеркалами, хоч повного стелажів супермаркету.


Якість, різноманітність, зручність - те, на що ви можете розраховувати в Arkwood

Усі перераховані особливості мають паркетну дошку з ясеню, яку ви можете купити в інтернет-магазині Arkwood (Україна). У нас ви знайдете продукцію, виготовлену в Україні, Сербії, Фінляндії, Австрії компаніями Barlinek, Karelia, Tarkett, Weitzer Parkett. Фото в нашому каталозі підтверджують доречність паркетної дошки з ясеню в різних за призначенням та стилем інтер'єрах.

Якщо у вас немає часу, щоб переглянути весь каталог, скористайтесь фільтрами. Вони дають уявлення про те, що на сайті магазину Arkwood можна знайти темну трисмугову паркетну дошку з ясена, покриту заводським лаком, з гладкою поверхнею, або вибрати односмугову дошку з восковим покриттям, ближче до бежевого відтінку. Потрібно лише спробувати поєднати бажані якості – і пошук стане набагато швидшим. Ціна паркетної дошки з ясеню також може бути підібрана у певному діапазоні.

Якщо самостійний пошук вас не приваблює, сформуйте свій запит для нашого консультанта, і він оперативно підбере кілька варіантів, які оптимально підходять за всіма вказаними параметрами. Номери телефонів та адреса магазину у Києві є на сайті.

Вибирайте найзручніші для вас варіанти

Оформити замовлення пропонуємо в телефонному режимі або через «Кошик». Для початку зареєструйтесь на сайті, а потім внесіть інформацію в запропоновану форму. Так буде встановлений двосторонній зв'язок, завдяки якому і ви зможете відслідковувати обробку свого замовлення, і ми з вами зв'язатися, якщо потрібно буде уточнити деталі.

Сплатити покупку можна:

  • готівкою через експедитора або в нашому офісі;
  • через термінал зі своєї картки;
  • безготівковим перерахуванням за рахунком-фактурою.

Вартість доставки визначає вибір перевізника, місце проживання, габарити покупки. Замовлення прибуде на місце протягом 2-3 днів після підтвердження – перевезення здійснюються по всій Україні. У Києві та області доставка здійснюється з понеділка по суботу, зручний час можна погодити заздалегідь.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)