Паркетна та інженерна дошка ArkWood

Паркетна та інженерна дошка АРКВУД

Паркет та інженерна дошка є представниками групи матеріалів, які використовуються в облаштуванні підлог сучасних квартир та будинків найчастіше. Така популярність обумовлена ​​високими експлуатаційними та декоративними властивостями, а також відносною простотою укладання та відсутністю труднощів у догляді. Проблема лише в тому, що людині без відповідного досвіду складно на око відрізнити якісний товар від середнього. Як її вирішити? Можна приділити деякий час вивченню пропозицій на ринку будматеріалів та шляхом порівняння плюсів та мінусів визначити для себе оптимальний варіант. А можна відразу приступити до вибору серед продуктів українського виробника ArkWood: швидко і надійно! Особливості та переваги дерев'яних підлогових покриттів ArkWood Зовні покриття з паркетної та інженерної дошки виробництва ArkWood дуже схожі, оскільки складаються з безлічі однакових по ширині елементів, мають гладку поверхню без видимих ​​стиків, мають характерні для того чи іншого виду деревини колір і малюнок. Різниця полягає в будові плашок: паркетна дошка, як правило, складається з трьох шарів, а інженерна - з двох. При цьому обидва матеріали:

  • завдяки брашуванню лицьової сторони виглядають ефектно і дорого;
  • за рахунок фінішної обробки спеціальними маслами, восками, лаками добре пручаються негативним впливам і, як результат, довго зберігають презентабельний вигляд;
  • внаслідок утримання в будові компонентів виключно з натуральної деревини, у тому числі особливо цінних порід, дозволяють монтувати покриття, відносно теплі і шумопоглинаючі.

У нашому каталозі інженерні та паркетні дошки ArkWood представлені в безлічі варіантів дизайну, селекції, товщини, відтінку. Розкид цін теж досить широкий, причому ряд товарів продається зі знижкою. Не втрачайте шанс купити матеріал високої якості та водночас зберегти значну частину своїх коштів!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 35 (всього 1 сторінок)