Паркетна дошка Barlinek

Надійне підлогове покриття за доступною ціною

При ремонті приміщень (спальні, кухні, передпокою, офісної кімнати) важливо приділити увагу вибору підлогового настилу. Від типу покриття на підлогу залежить естетичний вигляд, комфорт, шумоізоляція, безпека під час ходьби. Широкий вибір дозволяє вибрати настил, відповідно до призначення, особистих побажань та фінансових можливостей.

Багато людей вважають за краще купувати надійні натуральні покриття, наприклад, паркетну дошку. За перевагами та візуальним виглядом вона мало чим відрізняється від паркету, одного з найшикарніших і найдорожчих матеріалів. Але ціна доступніша, що дозволяє придбати натуральні матеріали людям з різним достатком. Головне – вибрати надійного виробника, наприклад, ідеальним рішенням стане паркетна дошка Barlinek (Барлінек), купити яку можна вже сьогодні в інтернет-магазині ArkWood (Україна, Київ).

Вигідні якості настилів на підлогу від польського виробника

Продукції торгової марки Barlinek довіряють люди багатьох країн. Бренд з невеликої фабрики перетворився на великий завод, що займається виготовленням багатошарових дерев'яних покриттів для підлоги: підлога для спортивних об'єктів, плінтуси, паркетні дошки. Останні – найважливіша пропонована продукція.

Великий попит на паркетну дошку Барлінек цілком зрозумілий, враховуючи такі переваги цього матеріалу:

  • екологічна чистота (дошка виготовляється з натуральних порід деревин на сучасному обладнанні);
  • висока міцність дозволяє використовувати в громадських приміщеннях, квартирах, будинках;
  • велика різноманітність кольорів та фактури;
  • нескладна установка;
  • довговічність;
  • щодо невисока ціна.

Враховуючи відгуки клієнтів, які встигли купити та встановити в приміщеннях паркетну дошку Barlinek, дорожчий настил - паркет - нічим не відрізняється від Барлінек.

Як купити високоякісну паркетну дошку Барлінек за вигідною ціною?

Прихильникам естетики та високої якості для покриття підлоги немає потреби шукати магазини з товаром від надійного польського виробника. На порталі arkwood.com.ua можна за кілька кліків купити паркетну дошку від Barlinek - ціна порадує кожного покупця. Також можна отримати безкоштовні консультації щодо монтажу або замовити встановлення.Оплата провадиться будь-яким способом: готівкою (в офісі або експедитору), безготівковим розрахунком (на розрахунковий рахунок), картками Visa та MasterCard. Доставку зробимо до будь-яких міст України (дата погоджується заздалегідь).


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 36 (всього 2 сторінок)