Паркетна дошка Esco

Правильний вибір надійного та довговічного покриття для підлоги

Вибираючи підлогове покриття, можна витратити багато часу, оскільки пропозицій на будівельному ринку величезна кількість. Прихильники якісних, екологічних та довговічних товарів зазвичай зупиняють вибір на паркеті або паркетній дошці (другий варіант більш економічний). Щоб настил відповідав характеристикам, краще віддавати перевагу надійним виробникам. Яскравий приклад відмінної якості – паркетна дошка Esco.

Компанія розпочала діяльність у 2003 році і на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників підлогових покриттів у Європі. Паркетна дошка "Еско" відрізняється високою якістю, оригінальністю, привабливим виглядом та відносно невисокою вартістю.

Особливості підлогового покриття Еско (Чехія)

Говорячи про переваги підлогових покриттів чеського виробника "Еско", можна виділити екологічність, довговічність, широке розмаїття. Більшість паркетної дошки Esco виготовляється з дуба, що закуповується у Франції.

Компанія використовує запатентований унікальний метод безпечного прискореного старіння дуба. При цьому значно підвищуються дві важливі складові будь-якого матеріалу:

  • естетичний вид матеріалу;
  • стійкість до різноманітних навантажень.

Паркетні дошки обробляються маслом компанії Osmo, що є гарантією тривалої експлуатації, стійкості до впливу навколишнього середовища. Візуально верхнє покриття не відрізнятиметься від лаку, але воно є більш довговічним, не схильне до стирання та втрати захисних властивостей.

Спеціальна обробка не тільки продовжує термін служби настилу, забезпечує надійні стики при монтажі, але й спрощує догляд за ним.

Найкраща можливість купити паркетну дошку Esco за прийнятною ціною

Екологічні, високоякісні, оригінальні паркетні дошки чеського виробники Esco можна замовити в інтернет-магазині "Арквуд" за найвигіднішою ціною в Україні. Велика різноманітність колірної гами та текстури дозволяє прикрасити будь-яке приміщення. Вся продукція сертифікована, має гарантії, що унеможливлює негативні наслідки після якісного монтажу.

Ми пропонуємо гідну продукцію за цінами від виробника, а також виконуємо послуги з паркетних робіт та будівництва. Тому з нами Ви зможете завершити ремонт у максимально стислий термін. Компанія "Арквуд" цінує особистий час кожного клієнта, це означає, що замовлення обробляються миттєво, оплата приймається готівковим/безготівковим розрахунком, доставка здійснюється в будь-яке місто України максимально швидко.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)