Паркетна дошка Wicanders

Простота та різноманітність

Якщо мова заходить про ремонт, перед багатьма з нас встає нелегкий вибір - у будівельних магазинах представлено таке достаток матеріалів, кожен з яких має свій набір плюсів і мінусів, що визначитися стає дуже складно. Це стосується всього: чорнових та декоративних оздоблень, меблів. Для того, щоб вибрати саме той варіант, який потрібен, і не переплатити, необхідно спочатку визначитися з тим, які функції виконуватиме той чи інший матеріал.

Вибираючи покриття для підлоги, потрібно оцінити, в яких умовах воно буде використовуватися (житлові або технічні приміщення, рівень вологості тощо). Найбільш популярними варіантами для житлових приміщень є лінолеум, ламінат чи паркет. Всі вони мають різну структуру, способи укладання та вартість.

Паркетна дошка Wicanders

Найбільш міцним і довговічним є паркет. Він прийшов до нас із Європи кінця XIII – початку XIV століття, де на той час переважав готичний стиль. Паркетне покриття робилося в будинках знаті, майстри підбирали невеликі дошки з різних порід дерев та викладали з них оригінальні малюнки. Існував окремий вид художнього паркету, для його виготовлення використовувалось понад 50 різних порід дерев.

У наш час зробити якісну красиву підлогу набагато простіше - у продажу доступна готова паркетна дошка (наприклад паркетна дошка Wicanders), яка набагато простіше в укладанні і має велику кількість колірних рішень та візерунків. Паркет вважається найбільш екологічним покриттям - для виготовлення використовується деревина твердих порід, а технологія обробки передбачає мінімальну кількість хімічних речовин.

Монтаж проводиться в кілька простих етапів, що дозволяє якісно укласти паркет самостійно:

  • підготовка поверхні - вона повинна бути ідеально рівною, сухою та чистою, існують варіанти настилу на стяжку, лаги або фанеру;
  • точна розмітка укладання, виходячи з площі поверхні та розміру дощок;
  • укладання шляхом замкового скріплення - кожна дошка з'єднується з наступним шляхом замкового зчеплення без застосування клею.

Такий тип монтажу має переваги:

  • не вимагає спеціального обладнання;
  • подібну підлогу можна перезбирати та ремонтувати шляхом заміни кількох дощок;
  • не використовуються токсичні матеріали, що клеять.

Одноразовий правильний монтаж радуватиме вас красивим рівним покриттям довгі роки.

Arkwood - ваше надійне покриття

В інтернет-магазині Arkwood ви знайдете все необхідне для укладання якісного покриття для підлоги, яке прослужить вам довгі роки.

Пропонуємо звернути увагу на паркетну дошку від виробника Wicanders (Португалія). Це дубова дошка, оброблена заводським лаком або масляно-восковим покриттям. Ви можете зробити свою підлогу ідеально гладкою або з текстурою під дерево - в наявності є брошена і рифлена поверхня.

Колірні рішення підійдуть під будь-який дизайн, на сайті ви можете вибрати малюнок та відтінки: напівтемні, темні та світлі.

Всі варіанти паркетної дошки Wicanders мають 2-х або 4-сторонню фаску. Фаска – це скіс по краях кожної дошки, вона може бути закругленою або прямою, мати різну глибину. Візуально наявність фаски робить вигляд всього покриття натуральнішим, виділяючи кожну дошку. У разі набухання та незначної деформації дощок наявність таких заглиблень візуально згладить нерівність.

Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, продукція яких вже давно позитивно зарекомендувала себе на ринку. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте не лише якісний продукт, а й сервіс високого рівня, а приємні ціни зроблять ремонт не таким витратним.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)