Паркетні роботи

Укладання підлогових покриттів!

Придбавши найякісніший паркет, багато хто не усвідомлює, яким важливим процесом є його укладання. Від того, наскільки професійно будуть проведені паркетні роботи, залежить не тільки зовнішній вигляд покриття, але і його довговічність і міцність.
Оскільки процес укладання підлогового покриття є певною послідовністю ряду технологічних операцій, то і довіряти його слід не майстрам, що беруться за все, а досвідченим професіоналам у цій сфері.
Як правило, професіонали своєї справи мають не тільки досвід роботи, але ще й найбільш раціональний, перевірений на ділі методом укладання.

Паркетні роботи будь-якої складності!

Використовуючи комплексний підхід, наша компанія виробляє паркетні роботи будь-якої складності максимально якісно. Нерідко укладання паркету передбачає використання цілого ряду супутніх матеріалів, від якості яких залежить термін служби підлогового покриття. Тільки професійні майстри використовують у своїй роботі клей, лак, абразивні матеріали та шпаклювальну масу високої якості.
Існує думка, що укладання паркетної дошки, укладання ламінату, укладання вінілової підлоги може бути виконана самостійно. З метою економії деякі покупці, начитавшись маси інструкцій, намагаються впоратися з цим процесом власними силами. Можливо, у когось це й виходить, однак, у більшості випадків, приказка про те, що скупий платить не один, а кілька разів, вкотре знаходить підтвердження.
Як правило, самостійне укладання натурального підлогового покриття відрізняється низькою якістю. А якщо йдеться про штучний паркет або масивну дошку без заводського покриття лаком або маслом, для яких у процесі укладання необхідне шліфування паркету, то самостійне укладання практично не можливе, т.к. для цього необхідний спеціальний інструмент, знання та величезний досвід. Купувати його для разового використання щонайменше недалекоглядно. Якщо Ви вирішили облагородити своє житло за допомогою паркету, зверніться за допомогою до тих, хто встиг накопичити достатній досвід роботи, починаючи від укладання паркету і закінчуючи доглядом за ним. Коштує цей процес не дорого, а користі принесе набагато більше, ніж «економне» укладання, виконане власними силами або довірене непрофесіоналам.

Де в Україні купити послугу надійного укладання підлогового покриття за вигідною ціною?

Компанія "Арквуд" пропонує купити в Києві якісні паркетні роботи за прийнятними цінами: укладання підлогового покриття (ламінату), паркетної, масивної дошки на підкладку по діагоналі або під кутом до стіни, встановлення плінтуса по готовому паркету, влаштування дерев'яної підлоги шляхом вирівнювання стяжкою, ціна за квадратний метр установки яких вказана на сайті магазину. У каталозі продукції також є необхідні для укладання матеріали - клей, лак, шпаклювальна суміш. На сайті магазину вказано повний перелік послуг, асортимент продукції та відповідні ціни.

Професійне встановлення від команди майстрів компанії "Арквуд" гарантує надійність та довговічність експлуатації виробів. Вигідна вартість паркетних робіт з вирівнювання підлоги, укладання дощок, ламінату, паркету, паркетного масиву та надійний рівень сервісу є запорукою стабільної роботи магазину в Києві та Київській області.

Для отримання консультації звертайтесь до менеджера магазину за вказаними на сайті телефонними номерами. Вам допоможуть у виборі потрібних матеріалів, погодяться умови оплати, доставки, час прибуття бригади майстрів. Перед початком проведення робіт співробітник магазину під'їде додому для виявлення розмірів приміщення, вимірювання рівня вологості та температури, аналізу рівня підстави.

Компанія доставить всі необхідні матеріали для здійснення робіт за наданою Вами адресою строком до 3 робочих днів. Для Вас діють різні варіанти оплати: готівковий, безготівковий спосіб розрахунку, банківська картка, оформлення покупки в кредит, послуги "Оплата частинами" або "Миттєва розстрочка" від ПриватБанку.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 28 із 28 (всього 1 сторінок)