Обстеження основи під паркетні роботи

Паркетні роботи: обстеження основи

Багато власників квартир, будинків, комерційних закладів починають облаштування паркетних підлог зі зняття вимірів та покупки матеріалів, але такий підхід виправдовує себе досить рідко. Справа в тому, що без попереднього вивчення особливостей основи та умов експлуатації майбутнього покриття великі ризики придбання дерев'яної, інженерної або ламінованої дошки з абсолютно невідповідними параметрами. Підлога з неї або прогинається, або дає тріщини, або набухає під впливом вологи. Вам це треба? Ні? Тоді спочатку покличте досвідченого технолога для обстеження місця роботи, а потім, отримавши його рекомендації, приступайте до закупівель матеріалів і монтажу покриття.

Послуга обстеження місця виконання робіт

У нашій компанії обстеження місця роботи можна замовляти як фізичним, так і юридичним особам. Заключається дана послуга у виїзді технолога на об'єкт замовника та у виконанні ним наступних дій:

  • креслення схеми підлоги та вимірювання її площі;
  • аналіз рівня підстави та стін;
  • перевірка міцності стяжки;
  • визначення усереднених значень температури та вологості повітря;
  • оцінки передбачуваних навантажень на підлогове покриття.

На основі отриманих таким чином відомостей наш фахівець дає рекомендації щодо оптимального для конкретних умов типу дошки, розраховує кількість базових та витратних матеріалів, координує відносно найкращого для виконання монтажу часу. Також, якщо замовляєте укладання у нас, становить кошторис на всі види робіт. Послуга технолога платна? Так, але, по-перше, недорога, а по-друге, завдяки їй вам не доведеться зайво нервуватись і витрачатися на виправлення помилок!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)