Укладання ламінату

Паркетні роботи: укладання ламінату

Ламінат належить до категорії високодекоративних, практичних та довговічних матеріалів для влаштування підлог, але свої найкращі властивості повною мірою виявляє лише при правильному укладанні. Процес цей сам по собі не особливо складний, проте без наявності певних знань та навичок його реалізація може зайняти багато часу, призвести до псування планок та погіршення якості покриття загалом. Чи варто так ризикувати?

Укладання ламінату від компанії «АркВуд»

Наша компанія пропонує разом із покупкою ламінату замовляти послугу професійного укладання. У такому разі до вас спочатку приїде технолог для визначення особливостей роботи та складання кошторису, а потім у призначений день візьмуться за справу майстра:

  • підготують основу — очистять від бруду та пилу, вирівняють або реставрують, якщо потрібно;
  • зроблять настил із підкладки — спеціального паро-, звуко- та теплоізолюючого матеріалу — і проклеять стики;
  • виконають безпосередньо укладання ламінату - покладуть елементи прямо, по діагоналі або ялинкою і з'єднають їх замковим способом;
  • проведуть завершальні роботи — встановлять плінтуси та поріжки, приберуть будівельне сміття.

Таким чином, вам залишиться тільки прийняти роботу і в процесі експлуатації переконатися в ефективності підлогового покриття. Як зв'язатися з нами? Надішліть листа на електронну пошту, замовте дзвінок або зателефонуйте самі. У робочі дні відповідаємо без зволікань!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)