Укладання масивної дошки

Паркетні роботи: укладання масивної дошки

Покриття для підлоги з масивної дошки користуються такою ж популярністю, як і в минулому столітті. А ось технологія їх укладання з того часу дуже змінилася. Освоїти її не дуже складно, але доведеться добряче повозитися і, можливо, додатково витратитися на виправлення помилок. Ви не готові до таких жертв? Тоді доручіть укладання масивної дошки професійним майстрам нашої компанії. Їхній стаж перевищує 14 років, так що не підведуть!

Комплекс робіт з укладання масивної дошки

Укладання масивної дошки — послуга комплексна, тому включає роботу майстрів різних профілів. Першим починає виконання замовлення технолог, який проводить обстеження приміщень, знімає виміри, складає кошторис. Далі приходить черга монтажників. Їхніми обов'язками є:

  • очищення, вирівнювання, ґрунтування основи;
  • укладання на спеціальний клей фанерної підкладки;
  • шліфування фанерного шару;
  • укладання масивної дошки, що супроводжується фіксацією за допомогою клею та паркетних шпильок або саморізів;
  • установка плінтусів та порожків.

Якщо використовується дошка без заводського покриття, то наші робітники також шліфують нову підлогу до ідеальної рівності та гладкості. Потім проводять обробку захисними просочення і наносять фарбу або п'ять шарів лаку. Подібного роду обробка, по-перше, підкреслює декоративність натурального дерева. По-друге, покриття завдяки їй набуває стійкості до негативних фізичних, хімічних, біологічних впливів і, як наслідок, служить десятиліття. Саме така підлога вам і потрібна? Телефонуйте!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)