Укладання паркетної дошки

Паркетні роботи: укладання паркетної дошки

Паркетна дошка є одним з кращих матеріалів для влаштування підлогових покриттів у житлових та офісних приміщеннях. Вкладається вона по-різному, але в будь-якому випадку вимагає відповідального ставлення і до вибору технології, і її дотримання. Навіть найменша похибка може спричинити зниження декоративних та експлуатаційних властивостей паркетного покриття. Тому ми пропонуємо не ризикувати. Довірте виконання монтажних робіт професіоналам, тим більше, що у нас їхні послуги коштують недорого!

Переваги укладання паркетної дошки фахівцями компанії «АркВуд»

Співробітники нашої компанії при виконанні замовлень на укладання паркетної дошки суворо дотримуються технічних норм і дотримуються виробленої роками схеми. Такий підхід дозволяє:

  • гарантувати якість реалізації кожного етапу — обстеження приміщення, підготовки основи, влаштування підкладки, монтажу настилу, встановлення плінтусів та порожків;
  • проводити всі роботи вчасно і, як результат, здавати підлогове покриття в експлуатацію точно в призначений термін;
  • уникати помилок та оптимізувати витрати матеріалів, за винятком виникнення потреб у додаткових витратах грошей.

Величезним плюсом є те, що наші майстри здійснюють укладання паркетної дошки різними способами - прямо і діагонально, на підкладку, фанеру і безпосередньо на стяжку. Закріплення елементів роблять теж по-різному – за допомогою замкових з'єднань, паркетних шпильок, спеціального клею. Який із способів вибрати? Порадьтеся з нашим технологом. Він приїде прямо на об'єкт, оцінить обстановку та зорієнтує як за видами робіт, так і за вартістю укладання загалом.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)