Укладання паркету

Паркетні роботи: укладання паркету

Паркетна підлога за всіх часів вважалася ознакою добробуту власників будинку або закладу. Він справді виглядає багато. До того ж, дуже довго служить і легко оновлюється, але за умови проведення укладання строго за технологією. Зважайте на це, навіть якщо збираєтеся стелити паркет самостійно. А краще — скористайтеся послугами фахівців: вони зможуть дотриматися всіх вимог повною мірою, і ви отримаєте в експлуатацію підлогу гарантовано високої якості!

Укладання паркету співробітниками компанії «АркВуд»

Послуга укладання паркету нашими спеціалістами є комплексною. Вона передбачає виконання низки робіт, причому у три етапи. На першому технолог приїжджає до клієнта, оцінює особливості приміщення та стан основи, проводить необхідні вимірювання, розраховує обсяги майбутніх витрат та координує за термінами виконання замовлення. Другий етап присвячується:
  • очищення, вирівнювання/реконструкції та ґрунтування стяжки;
  • пристрої фанерної підкладки з подальшим шліфуванням її поверхні;
  • укладання та фіксації елементів паркетного покриття;
  • встановлення порожків та плінтусів.

Третій етап має місце у випадках, коли підлога робиться з планок без заводської обробки. Тоді свіже дерев'яне покриття шліфується, просочується захисними засобами, після чого забарвлюється або лакується. Звичайно, таке рішення потребує додаткових витрат часу. Тому, якщо ви не можете чекати, купуйте як матеріал паркетну дошку з готовим фінішним покриттям: і вчасно укладетеся, і укладання обійдеться дешевше!


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)