Клей для паркету

Що зробить паркет ідеальним?

Вибираючи найкраще підлогове покриття і справедливо зупиняючись на паркетному, багато хто вважає, що найважливіше - визначитися з дизайном та іншими інтер'єрними вишукуваннями. Проте, досвідчені фахівці підказують, що основне у роботі з паркетним покриттям – вибір "правильного" клею.

Існує безліч видів цих покриттів, їх відмінності засновані насамперед на видах деревини, з якої вони виготовлені. Паркет - це "довгограюче", пристосоване до частої реставрації покриття. Втім, вдатися до неї після укладання хотілося б якомога пізніше. Для максимально довгого паркетного життя дуже важливим є якісний процес укладання, а саме - правильний підбір клею.

З чого вибираємо клей для паркету?

Існує кілька видів паркетного клею, виготовленого з урахуванням особливостей певного типу дерев'яного покриття. Розглянемо деякі з найпоширеніших.

  • Поліуретановий паркетний клей. Не містить води. Можливий в одно- (затвердіває, притягуючи вологу з повітря) або двокомпонентному (основа + затверджувач) складі. Підходить для закриття можливих нерівностей основного шару статі.
  • Водно-дисперсійний клей. Як стає зрозумілим з назви, у складі містить воду, що не дозволяє працювати з деякими особливо гігроскопічними породами.
  • Клей на основі синтетичних смол та розчинників. Забезпечує найбільш міцну зв'язку між об'єктами, що склеюються, що дозволяє використовувати його в роботі з найбільшими видами паркетних дощок.
  • Клей на основі різних полімерів. Забезпечує високоеластичну екологічну сполуку, що робить її привабливою в регіонах із частою зміною рівня вологості.

В ArkWood є все!

Купити клей для паркету та для паркетної дошки найкраще в інтернет-магазині ArkWood (Україна, Київ). Магазин пропонує широкий асортимент паркетних клеїв, серед якого кожен покупець зможе вибрати варіант, оптимальний для свого покриття, виходячи з власних потреб. Ціна клею для паркету та паркетної дошки - демократична, доставка організована по Києву та всій Україні.

Широкий спектр наших послуг обумовлений 20-річним досвідом роботи на ринку. Досвідчені фахівці пропонують повний перелік послуг та вирішення питань у галузі продажу, а також встановлення дерев'яних підлог.

Найбільш приємна ціна на паркетний клей Renove (власний імпорт)


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 35 із 77 (всього 3 сторінок)