Силановий (еластичний) клей для паркету

Еластичний паркетний клей: необхідний матеріал для укладання паркету

Паркет – дуже давній вид оздоблення підлоги. Він складається з безлічі паркетних дощок, виготовлених з натуральної деревини різних порід. Паркетини викладаються на підлозі у вигляді різних візерунків. Незважаючи на те, що в магазинах є величезний вибір сучасніших матеріалів (ламінат, лінолеум, пробка), паркетна дошка не здає своїх позицій. Таке покриття вважається аристократичним, благородним та дуже довговічним. Крім того, паркет є дуже екологічним, теплоємним, його можна точково ремонтувати, періодично реставрувати.

Укладання паркету - досить кропіткий і складний процес, що вимагає чіткого дотримання технології та правильного підбору будматеріалів. Довгостроковість його експлуатації, якість укладання насамперед залежить від клею. Важливо, щоб він був міцним, еластичним та безпечним.

Переваги силанового паркетного клею

Від якості складу залежить результат укладання паркету. У торгових точках пропонують кілька різновидів паркетного клею: водно-дисперсійний, каучуковий, поліуретановий, двокомпонентний, на основі розчинників та смол. Оптимальним варіантом для укладання паркету є еластичний клейовий склад на основі силану.

Силановий клей (силан модифікований полімер) утворює еластичну адгезивну сполуку. Він виділяється серед інших складів такими перевагами:

 • забезпечує довговічне склеювання, залишаючись протягом усього періоду еластичним;
 • швидко твердне, що дозволяє завершити укладання паркету за один день;
 • підходить практично для всіх видів деревини;
 • безпечний та екологічний;
 • просто очищається з рук, одягу, різних поверхонь;
 • економно витрачається.

Вологість повітря періодично змінюється, що впливає на стан деревини. Вона може розбухати чи усихати. Еластичний клей адаптується до цих змін, зберігаючи міцне з'єднання паркетин із чорновою підлогою. За допомогою клею на основі силану можна укладати дерев'яне покриття поверх системи "тепла підлога".

Особливості вибору еластичного клею для паркету

Підбираючи клейовий склад для укладання паркетних дощок, слід звернути увагу на такі характеристики:

 • склад;
 • обсяг (попередньо необхідно розрахувати кількість клею відповідно до його витрати);
 • умови застосування (чи можливе укладання підлоги в неопалюваному заміському будинку або поверх теплої підлоги, наприклад).

Купуючи клей для паркету, не слід економити, адже саме від якості клею залежить результат усієї роботи з укладання паркету, а також тривалість його експлуатації.

В інтернет-магазині Arkwood (Україна, Київ) можна купити за доступною ціною еластичний паркетний клей перевірених торгових марок: Renove, Adesiv, Berger, Wakol, Kiilto та інші. У каталогах сайту також представлений широкий вибір якісних підлогових покриттів: паркетних дощок, ламінату, коркової та вінілової підлоги. Компанія Arkwood пропонує послуги з проектування та укладання підлогових покриттів будь-якої складності, ремонту та будівництва.

Критерії вибору клею для паркету

Від правильного вибору клею залежить якість укладання паркету та термін його служби. При підборі клеючої суміші потрібно враховувати вид деревини, з якої виготовлений паркет, тип основи, вологість у приміщенні, заплановане навантаження на паркетну підлогу в процесі експлуатації.

Натуральне дерево при відносно невеликих перепадах температури та вологості починає "грати" - трохи коробитися, набухати, змінювати розміри та форму. Такі непомітні оку зміни можуть призвести до відшаровування паркетного покриття від основи. Тому паркетний клей повинен добре пов'язувати дошку з чорновою підлогою і одночасно зберігати еластичні властивості. Це дозволяє покриттю залишатися нерухомим, "скидаючи" всі деформації в шар, що клеїть.

Переваги клею для паркету на силановій основі

Однокомпонентний силановий клей був запропонований для застосування в галузі будівництва порівняно недавно і одразу став широко використовуватись у паркетних роботах. Простота використання, відмінні еластичні властивості клейового складу, легке очищення рук та будівельних матеріалів від затверділих фрагментів зробили силанові засоби найбільш затребуваним видом паркетного клею.
Еластичний клей для паркету на силановій основі має такі переваги:
 • високий рівень адгезії до будь-яких будівельних матеріалів (дерево, бетон, цегла);
 • великий рівень еластичності, що знімає напругу в клейовому з'єднанні;
 • зручна форма випуску як готової однокомпонентної суміші;
 • відсутність вологи, що унеможливлює набухання паркетного покриття в процесі монтажу;
 • до складу клею не входять леткі розчинники із різким запахом;
 • складом можна приклеювати паркет навіть на "теплу" підлогу;
 • при затвердінні поглинає вологу, додатково підсушуючи повітря в приміщенні, так і паркет.

Інтернет-магазин ArkWood - виключно якісна продукція для паркетної підлоги

Наш онлайн магазин пропонує широкий асортимент еластичних клейових сумішей для паркету на силановій основі. В інтерактивному каталозі представлена ​​продукція відомих брендів із докладним описом усіх технічних характеристик. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання з приводу клею, що зацікавив, а також допоможуть підібрати найбільш підходящий для Вашого паркету клейовий склад.
Про доставку можете не турбуватися - за допомогою обраної Вами транспортної компанії замовлення буде доставлено до будь-якого куточку країни. Зручні способи розрахунку, надання кредиту на покупку (умови кредитування наведені у відповідному розділі сайту), приваблива дисконтна програма залишать від покупки ArkWood тільки приємні враження.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)