Каучуковий клей для паркету

Каучуковий паркетний клей: основні властивості

За допомогою паркету квартира, офіс або особняк виглядають презентабельніше. Подібне покриття для підлоги прослужить не один десяток років, достатньо лише періодично освіжати його поверхню. Щоб паркет служив протягом тривалого часу, його потрібно правильно укладати. При цьому важливо підібрати потрібний клей.

Не кожен клейовий склад, що продається в будівельних магазинах, підходить для того, щоб укладати нову паркетну підлогу. Компоненти клею повинні не тільки ретельно скріплювати ламелі, але й не призводити до їхнього руйнування. При використанні якісного клею відсутня усадка, оскільки після висихання його обсяг залишається незмінним. Завдяки цьому паркет не буде рипіти. Еластичність клейового складу дозволяє покриттю підлоги залишатися помірно рухомим. Клейовий склад не повинен містити у своєму складі воду у великій кількості, інакше можливе пошкодження деревного шару. Саме тому для укладання паркету не підходить клей ПВА.

Де використовується каучуковий клей для паркету?

Каучуковий паркетний клей відрізняється високою еластичністю. Його застосовують, щоб укладати різноманітні покриття для підлоги. Їм користуються в тих випадках, якщо паркет виготовлений з порід дерев, що відрізняються високою чутливістю до вологи:
 • берези;
 • ясена;
 • граба;
 • клена та інших.
Каучуковим клеєм для паркету користуються, якщо належить укладання підлогового покриття на фанеру або бетонну стяжку. Недоліком такого клейового складу є відносно різкий запах, тому для роботи з ним слід надягати респіратор. Після того, як він висохне, запах випарується назавжди.
Відмінна риса такого клею – міцність та еластичність, з ним дуже легко працювати. Його рекомендують застосовувати для укладання покриття в тих приміщеннях, де не використовуватиметься тепла підлога. Низьку температуру склад переносить добре.

Що враховувати під час виборів?

Будь-який клей для укладання підлогових покриттів має відповідати певним характеристикам. Щоб правильно вибрати клейовий склад, потрібно відштовхуватися від:

 • виду підлогового покриття;
 • передбачуваних навантажень;
 • особливостей мікроклімату у приміщенні;
 • габаритів ламелей;
 • різновидів основи;
 • породи деревини;
 • способу укладання паркету.

Всі ці параметри впливають на майбутню довговічність покриття для підлоги.

На сайті arkwood.com.ua можна купити каучуковий клей для паркету від відомих виробників, з вигідними умовами доставки до будь-якого населеного пункту України. Оформити замовлення можна на сайті або по телефону, зв'язавшись із оператором. Менеджер також допоможе вибрати відповідний клейовий склад.

Особливості застосування каучукового клею для укладання паркету.

Зі збільшенням різновидів покриттів для підлоги на ринку товарів ремонтно-будівельного сегмента з'явився величезний вибір клеючих складів. Від правильно вибраного клею залежить надійність, довговічність паркету. Одним з найміцніших, еластичних є клей для паркету на каучуковій основі.
Паркетний клей на каучуковій основі використовується при склеюванні різних видів паркету, деревних планок, поверхонь з цементними, бетонними, цементно-вапняними основами, плитами ДСП, підлогами з підігрівом. Підходить будівельний розчин цього типу для вологочутливих порід дерева – бука, граба, ясена, берези.
Розрізняють дисперсійні, реакційні та смолені клеючі склади на основі каучуку. Дисперсійний тип клею має у своєму складі воду, тому не залишає токсичного запаху. Він використовується для фіксації фанери, лінолеуму, ковроліну. Каучуковий клеючий засіб з додаванням смол застосовують для приклеювання штучного, мозаїчного, багатошарового паркету. Реакційні однокомпонентні, двокомпонентні суміші каучукові використовують для різного паркету, включаючи екзотичні породи деревини.

Переваги використання каучукового паркетного клею

Каучуковий клеючий склад є розчин каучуку або з'єднання каучукового матеріалу з синтетичними смолами в органічних розчинниках. Джерелом сировини для даного виду клеючого засобу є регенерована гума або поліхлоропреновий каучук, які утворюють в'язкий, міцний склад. Саме завдяки своїм універсальним властивостям клеючі суміші на основі каучуку є популярними серед покупців.
Основними перевагами клею для паркету на каучуковій основі є такі характеристики:
 • міцна фіксація, що забезпечує довговічність експлуатації підлогового покриття;
 • простота нанесення, економне використання;
 • стійкість до змін температури, вологості;
 • висока опірність до механічних впливів;
 • стійкість до вібрації;
 • мінімізація деформації, не змінює колір та структуру дерева.
Важливою перевагою даного виду матеріалу є доступна вартість на ринку України, зручна упаковка.

Вибір професійного паркетного клею за прийнятною вартістю

Компанія «Арквуд», яка понад 15 років займається продажем високоякісних покриттів для підлоги, лаків, грунтовки та клеючих засобів, пропонує покупцям вибір клеїв для паркету на основі каучуку за доступними цінами. В асортименті компанії представлені каучукові клеї від відомих виробників Adesiv та Artelit, призначені для професійного укладання будь-яких видів паркету та фанери.
Співробітники нашого магазину завжди на вимогу нададуть безкоштовну кваліфіковану консультацію щодо вибору необхідного покриття для підлоги та відповідного до нього клеючого складу. Для замовлення необхідно дзвонити на вказані на сайті контактні номери телефонів. Доставка по Києву та Київській області здійснюється щодня, крім неділі. Зручний час та дату необхідно погоджувати з менеджером магазину.Прийнятні ціни, високий рівень якості та сервісу – запорука успіху компанії «Арквуд» на українському ринку.

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)