Поліуретановий клей для паркету

Вибір паркетного клею - важливий етап у підготовці до укладання паркету

Вибір паркетного клею є таким же важливим етапом роботи, як і монтаж паркету. Адже від правильно обраного засобу клею залежить якість укладання підлогового покриття з деревини, а відповідно, і подальша експлуатація паркету.

На сьогоднішній день виробники пропонують різні варіанти клейових складів. Одні підходять для дитячих кімнат та спалень з мінімальним навантаженням на паркет, інші - більш зносостійкі та можуть бути використані при облаштуванні покриття для підлоги в ресторанах, кафе, виставкових залах. Є варіант і для приміщень із підвищеною вологістю, перепадами температур тощо.

Якщо Ваше завдання – укласти паркет так, щоб покриття було міцним та довговічним, зверніть увагу на поліуретановий двокомпонентний клей.

Двокомпонентний поліуретановий клей для паркету

Склад двокомпонентного поліуретанового клею: поліуретан та затверджувач (емульсія), що додається до сухої маси.

Цей клей широко застосовується в різних сферах будівництва та ремонтних робіт: для укладання паркету на гумову, кам'яну, бетонну, керамічну, металеву, дерев'яну та інші поверхні. Має супер-міцні та еластичні характеристики.

Чому варто вибирати двокомпонентну поліуретанову клейову суміш для паркету:

  • універсальність та міцність - підходить для склеювання будь-яких поверхонь, забезпечуючи міцне покриття на довгі роки;
  • високі адгезивні властивості – має високе зчеплення з будь-якою поверхнею;
  • термостійкий та вологостійкий - двокомпонентний поліуретановий клей стійкий до перепадів температур, підвищеної вологості;
  • екологічність - всі токсичні речовини випаровуються під час застигання, після повного висихання є абсолютно екологічно чистим продуктом;
  • еластичність – має високий модуль пружності з низьким відсотком деформації структури, тому є еластичним матеріалом;
  • відсутність усадки;
  • відмінне заповнення нерівних поверхонь;
  • довговічність - термін служби понад 50 років;
  • не є провідником електричного струму.

Незважаючи на позитивні сторони паркетного двокомпонентного клею, при роботі з ним потрібно дотримуватися вимог техніки безпеки, оскільки цей вид при нанесенні досить токсичний, а потрапивши на шкіру людини, може спричинити опік. Але такі нюанси потрібно враховувати виключно у процесі укладання.

Ціна даного клейового засобу - не найнижча, але сповна окупається якістю та тривалим терміном служби.

Пропозиції інтернет-магазину Арквуд

Наша компанія пропонує широкий вибір двокомпонентних клейових сумішей від таких відомих марок, як Adesiv, Artelit, Berger Bond, Uzin та інші.

Купити двокомпонентний паркетний клей можна в інтернет-магазині Арквуд, скориставшись онлайн-кошиком сайту або зв'язавшись із нами по телефону. Якщо Ви хочете поставити додаткові питання, ознайомитися з товарами на власні очі, запрошуємо Вас до нашого салону паркетних підлог у місті Київ.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 29 із 29 (всього 1 сторінок)