Паркетний клей Adesiv

Паркетний клей Adesiv

Паркет завойовує все більше популярності з кожним днем ​​серед професійних дизайнерів інтер'єрів та просто звичайних користувачів. Цей матеріал здатний прослужити 30 років, завдяки чому дозволяє встановити підлогове покриття та забути про нього на довгі роки. Вироби представлені в різних кольорах, тому можна підібрати варіант для будь-якого інтер'єру кімнати. Крім того, паркет дуже легко монтується - зробити це можна навіть самостійно. Проте якість підсумкового варіанта багато в чому залежить від паркетного клею. Одним із найкращих вважається італійський продукт Adesiv. Бренд зарекомендував себе як виробник якісних та довговічних матеріалів.

Властивості паркетного клею

Паркетний клей Adesiv використовується професійними майстрами для укладання підлоги, а також звичайними користувачами. При виборі такого матеріалу необхідно звертати увагу на те, щоб він відповідав наступним параметрам:

  • екологічність — для безпечного покриття підлоги краще підбирати відповідні склади без шкідливих речовин;
  • довговічність – клей повинен служити довго, не розсипатися через кілька років активної експлуатації, адже сам паркет здатний гарантувати термін служби близько 30 років;
  • відсутність усадки - причому це важливо навіть після тривалого часу, щоб підлогове покриття не рипіло і не сідали.

В цілому паркетний клей Adesiv відповідає всім вимогам та необхідним параметрам. З ним легко працювати і він дозволяє монтувати паркет швидко та на довгі роки.

Як вибрати паркетний клей Adesiv?

Дисперсійне покриття для підлоги є екологічним, не виділяє неприємного запаху, виготовляється з додаванням смол. Двокомпонентний склад відрізняється надійним кріпленням, а отже, високою надійністю. Однокомпонентна формула не містить у своєму складі шкідливих компонентів і води, універсальна, тому підходить для штучного паркету або масивних дощок. Багато в чому вибір паркетного клею Adesiv залежить від типу паркету, для якого він буде використаний.

Купити паркетний клей Adesiv можна в інтернет-магазині "Арквуд", який вже понад 15 років постачає різні покриття для підлоги від відомих перевірених брендів. Ви можете отримати безкоштовну професійну консультацію, яка допоможе підібрати найкращий варіант для вашого об'єкта. Також можна замовити монтаж підлоги в межах Києва будь-якої складності. Бригада фахівців здатна впоратися із завданнями будь-якої складності та має для цього необхідне обладнання. Клей доставляється в будь-яке місто країни в найкоротші терміни, для оплати замовлення передбачено кілька способів.

Чим краще приклеїти паркет?

Італійська продукція багато років користується попитом серед любителів витонченості та вишуканого дизайну. Стан кінцевого продукту зумовлює як його вигляд, а й якісні характеристики. Коли йдеться про паркетні підлоги, дуже важливі параметри дощок, колір, малюнок та багато інших моментів, де серед інших одну з основних ролей грає клей, на який паркет буде покладено.

Паркетний клей Adesiv (пр-во Італія) - один з найкращих складів, який гарантує якість укладання та подальшу безпроблемну експлуатацію. Виробник зарекомендував себе як надійний постачальник специфічної продукції, який пройшов перевірку часом, оскільки 40-річна присутність на ринку - це характеристика, що говорить багато про що.

Клей Адезів – рекомендація професіоналів

Компанія Adesiv постійно працює зі складами клею, покращуючи формули та привносячи до них новітні технологічні складові. Будівництво в цілому та облаштування підлог зокрема щороку зазнає змін у бік зростання рівня якісних характеристик.

Сучасні зчіпки для паркету повинні відповідати все більш високим вимогам адгезивності, еластичності, екологічності та багатьом іншим. Від дотримання норм цих вимог залежить, як довго протримається укладена підлога без реставраційних робіт. Торгова марка Adesiv дбає про збереження свого доброго імені та здійснює ретельний контроль виробництва на всіх етапах.

ArkWood - паркет, клей та всі супутні витратні матеріали

Інтернет-магазин ArkWood пропонує широкий асортимент клею для паркету та ґрунтовок для стяжки Adesiv. Висококласні фахівці проконсультують Вас щодо особливостей кожного з видів продукції, а також нададуть рекомендації щодо типів поверхонь, для яких вони підходять. Наші професіонали мають великий досвід укладання дерев'яних та композитних покриттів з використанням клею Adesiv.

Окрім товарів торгової марки Adesiv, наш паркетний салон пропонує всі відомі види якісних підлогових покриттів. У разі покупки матеріалів у нашому магазині та замовлення укладання підлоги "під ключ", ми надаємо гарантію на виконану роботу.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)