Паркетний клей Бергер

Що потрібно для створення ідеальної підлоги

Укладання підлогових покриттів, в більшості випадків, передбачає посадку їх на клей. Дерев'яні та композитні полотна вимагають різних видів клею, шпаклівки та ґрунтовки. Після укладання з'являється потреба у додаткових засобах паркетної хімії.

Яке б із дерев'яних підлогових покриттів Ви не вибрали, воно може бути схильне до експлуатаційних пошкоджень. Будь-який дерев'яний паркет або паркетну дошку слід покривати різними засобами для збереження їхнього первісного вигляду якомога довше. Від якості таких коштів залежатиме термін, після якого покриття потрібно буде реставрувати або оновлювати. З усіма цими завданнями з успіхом справляється продукція компанії Berger. Під цією торговою маркою на ринку присутня безліч продуктів для укладання та догляду за дерев'яними підлогами. Розглянемо деякі з них.

  • Паркетний клей Бергер - в залежності від виду деревини та умов експлуатації, застосовується водно-дисперсійний, поліуретановий, на основі синтетичних смол та розчинників.
  • Розчин для шпаклівки - засіб для розведення тирси конкретного виду паркету і закладання цією сумішшю його можливих щілин.
  • Грунт по готовому паркету - перший шар для збирання мікроскопічного пилу та базового вирівнювання.
  • Лак - може бути виготовлений на водній основі або на розчинниках.

Для зручності споживачів та оптимізації витрат на обсяги, торгова марка Berger постачає паркетний клей у тарі підвищеної ємності. Зокрема, представлені ємності обсягом 5, 10, 15, 20 та навіть 25 кг. Таким чином, Ви зможете обрати упаковку залежно від передбачуваної площі покриття та не переплачувати за непотрібні кілограми. У випадку дуже великих площ можна купити ємності по 25 кг і відмінно заощадити. Інтернет-магазин ArkWood - найкраще місце для покупки продукції Berger ArkWood пропонує широкий асортимент товарів торгової марки Бергер за приємними цінами. Вже 20 років магазин працює на ринку підлогових покриттів. Крім матеріалів для робіт з підлогами, ми надаємо послуги зі встановлення підлогового покриття будь-якої складності. За цей час нашими фахівцями накопичено величезний досвід, що дозволяє гарантувати високу якість послуг.


Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)